Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Jug

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
25.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 3Primorac (B)
25.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split2 : 1Croatia
25.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 6Jadran LP
25.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak4 : 0Zmaj
26.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 1Hrvace
25.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 0Kamen
26.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac6 : 1Uskok
25.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 0Urania
2. kolo
Izvještaj
01.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 3Urania
01.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok7 : 0Zagora
01.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 1Primorac
01.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 0Neretva
02.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj2 : 4Neretvanac
01.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 2Junak
02.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 1Imotski
01.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 0Split
3. kolo
Izvještaj
08.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 1Primorac (B)
08.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski0 : 0GOŠK Dubrovnik
08.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak4 : 1Croatia
09.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 0Jadran LP
08.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 0Zmaj
09.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac3 : 1Hrvace
08.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Kamen
09.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 1Uskok
4. kolo
Izvještaj
15.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Uskok
15.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 1Urania
15.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 0Zagora
16.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj3 : 0Primorac
15.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP0 : 0Neretva
16.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 1Neretvanac
15.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 4Junak
15.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 0Imotski
5. kolo
Izvještaj
22.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 0Primorac (B)
22.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 1Split
23.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac0 : 0GOŠK Dubrovnik
22.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Croatia
22.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac2 : 1Jadran LP
22.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Zmaj
23.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 0Hrvace
22.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Kamen
6. kolo
Izvještaj
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 2Kamen
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 2Uskok
30.09.2018. 15:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj1 : 3Urania
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP3 : 0Zagora
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia0 : 0Primorac
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 0Neretva
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 2Neretvanac
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 5Junak
7. kolo
Izvještaj
06.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 0Primorac (B)
07.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac3 : 0Imotski
06.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva4 : 0Split
07.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac1 : 1GOŠK Dubrovnik
06.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora0 : 1Croatia
06.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 1Jadran LP
06.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok7 : 1Zmaj
06.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0Hrvace
8. kolo
Izvještaj
13.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 0Hrvace
14.10.2018. 14:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj1 : 2Kamen
13.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 4Uskok
14.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 0Urania
13.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 0Zagora
13.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split5 : 1Primorac
13.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski0 : 2Neretva
13.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 1Neretvanac
9. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac0 : 3Primorac (B)
20.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 1Junak
21.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac2 : 3Imotski
20.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 1Split
21.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 2GOŠK Dubrovnik
20.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 0Croatia
20.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 2Jadran LP
20.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace6 : 0Zmaj
10. kolo
Izvještaj
27.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Zmaj
27.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP4 : 0Hrvace
06.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 1Kamen
27.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Uskok
27.10.2018. 14:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 3Urania
27.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 1Zagora
07.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak4 : 0Primorac
28.10.2018. 14:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 2Neretva
11. kolo
Izvještaj
03.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 2Primorac (B)
04.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac6 : 1Neretvanac
03.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 2Junak
04.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 0Imotski
03.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok0 : 0Split
03.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 1GOŠK Dubrovnik
03.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 1Croatia
04.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj0 : 1Jadran LP
12. kolo
Izvještaj
10.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)0 : 1Jadran LP
11.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 0Zmaj
10.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik4 : 0Hrvace
10.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 3Kamen
10.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 1Uskok
10.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 0Urania
11.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 1Zagora
10.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva4 : 1Primorac
13. kolo
Izvještaj
18.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac1 : 1Primorac (B)
17.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 1Neretva
18.11.2018. 13:15
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania6 : 2Neretvanac
17.11.2018. 17:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 1Junak
17.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 1Imotski
17.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 1Split
18.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj1 : 0GOŠK Dubrovnik
17.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 0Croatia
14. kolo
Izvještaj
24.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 2Croatia
24.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Jadran LP
24.11.2018. 12:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split4 : 0Zmaj
24.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 3Hrvace
24.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 0Kamen
25.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 3Uskok
24.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 1Urania
25.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac2 : 1Zagora
15. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 1Primorac (B)
02.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 1Primorac
01.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 2Neretva
01.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 1Neretvanac
01.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 0Junak
01.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj4 : 1Imotski
01.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 1Split
02.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 1GOŠK Dubrovnik
16. kolo
Izvještaj
23.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : GOŠK Dubrovnik
24.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Split
23.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Imotski
24.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Junak
23.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Neretvanac
23.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Neretva
23.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Primorac
24.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zagora
17. kolo
Izvještaj
03.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Primorac (B)
02.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Uskok
03.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Kamen
02.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Hrvace
03.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Zmaj
02.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Jadran LP
02.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Croatia
02.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : GOŠK Dubrovnik
18. kolo
Izvještaj
09.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Split
09.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Imotski
10.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Junak
09.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Neretvanac
10.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Neretva
09.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Primorac
09.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zagora
09.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Urania
19. kolo
Izvještaj
16.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Primorac (B)
17.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Kamen
16.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Hrvace
17.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Zmaj
16.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Jadran LP
17.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Croatia
16.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : GOŠK Dubrovnik
16.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Split
20. kolo
Izvještaj
23.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Imotski
23.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Junak
23.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Neretvanac
24.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Neretva
23.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Primorac
24.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Zagora
23.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Urania
23.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Uskok
21. kolo
Izvještaj
30.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Primorac (B)
30.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Hrvace
31.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zmaj
30.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Jadran LP
31.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Croatia
30.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : GOŠK Dubrovnik
31.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Split
30.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Imotski
22. kolo
Izvještaj
06.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Junak
06.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Neretvanac
06.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Neretva
06.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Primorac
07.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Zagora
06.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Urania
07.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Uskok
06.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Kamen
23. kolo
Izvještaj
13.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Primorac (B)
13.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zmaj
13.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Jadran LP
14.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Croatia
13.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : GOŠK Dubrovnik
14.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Split
13.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Imotski
14.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Junak
24. kolo
Izvještaj
20.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Neretvanac
20.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Neretva
20.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Primorac
20.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Zagora
20.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Urania
21.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Uskok
20.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Kamen
21.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Hrvace
25. kolo
Izvještaj
28.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Primorac (B)
27.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Jadran LP
27.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Croatia
27.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : GOŠK Dubrovnik
28.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Split
27.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Imotski
28.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Junak
27.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Neretvanac
26. kolo
Izvještaj
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Neretva
05.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Primorac
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Zagora
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Urania
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Uskok
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Kamen
05.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Hrvace
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Zmaj
27. kolo
Izvještaj
11.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Primorac (B)
12.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Croatia
11.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : GOŠK Dubrovnik
11.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Split
11.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Imotski
12.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Junak
11.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Neretvanac
12.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Neretva
28. kolo
Izvještaj
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Primorac
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Zagora
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Urania
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Uskok
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Kamen
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Hrvace
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zmaj
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Jadran LP
29. kolo
Izvještaj
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Primorac (B)
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : GOŠK Dubrovnik
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Split
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Imotski
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Junak
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Neretvanac
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Neretva
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Primorac
30. kolo
Izvještaj
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zagora
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Urania
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Uskok
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Kamen
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Hrvace
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Zmaj
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Jadran LP
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Croatia
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Junak1510323516+1933
2.Uskok159333417+1730
3.Primorac (B)158342517+827
4.Urania158252718+926
5.Jadran LP157352515+1024
6.Kamen157352120+124
7.Neretva156452414+1022
8.GOŠK Dubrovnik156362115+621
9.Croatia156361619-321
10.Primorac155462730-319
11.Hrvace156181924-519
12.Neretvanac155372231-918
13.Zagora153751523-816
14.Split (-6)154471922-310
15.Imotski152491234-2210
16.Zmaj1530121340-279
12 golova
Petar Bašić-Šiško
10 golova
Baldo Cicijelj
9 golova
Drago Gabrić
7 golova
Branimir Galić, Marijan Šuto, Stanislav Vasilj, Nikola Marić, Luka Juričić
6 golova
Abel Kalfić, Kristijan Ivan Maretić, Robert Jandrek, Stipan Banić, Marin Jonjić
5 golova
Leo Andrić, Branimir Kujundžić, Josip Zeljković, Luka Pleština, Mario Zebić, Šime Erjauc, Luka Knežević
4 gola
Adel Ajkunić, Emanuel Faust Rossetto, Mihovil Šutalo, Stjepan Vuković, Josip Cikojević, Marko Ferić, Mario Pejković, Dino Deak, Tomislav Gudelj, Marko Vrkić
3 gola
Željko Malčić, Krešimir Kelez, Antonio Brzoja, Duje Vrdoljak, Krešimir Božinović, Matej Vidović, Goran Domazet, Ivo Boban, Bruno Bitunjac, Ante Ljubičić, Luka Ivanović, Eduard Raguž, Marko Musulin, Nemanja Šešlija, Matheus Lemos Da Silva, Ivan Raič, Ilija Mašić
2 gola
Karlo Vidović, Petar Kovačević, Juan Manuel Varea, Filip Omazić, Marin Fadić, Jerko Šeparović, Ivo Antonio Kralj, Mateo Barać, Zvonimir Ožegović, Luka Matić, Frane Jerković, Mario Zebić, Ante Babić, Ante Mihaljević, Zvonimir Teklić, Mateo Tuta, Marin Bakić, Anđelo Svalina, Josip Žižić, Nikola Jurjević-Škopinić, Domagoj Veraja, Željko Sablić, Duje Vučemilović Grgić, Marin Vuksan, Ante Petričić, Toni Pezo, Miroslav Krištić, Marin Vidošević, Ante Vukušić, Marko Colić, Luka Vodopija
1 gol
Ivica Zelić, Vedran Ješe, Marin Vučemilović-Grgić, Duje Banić, Stipe Barać, Marko Farić, Dominko Radalj, Joško Topić, Toni Španja, Krešimir Slugan, Ivo Caput, Petar Brkan, Daniel Češljar, Mile Ćaleta, Šime Puljić, Dalibor Mandarić, Bruno Pralas, Ivan Ćapin, Mario Bartulović, Dragan Brečić, Frane Bitunjac, Luka Grubišić, Ivan-Nikola Rodić, Duje Ribičić, Nikola Jurišić, Ivan Žižić, Vlaho Skaramuca, Marin Tomas, Antonio Štimac, Mateo Baturina, Ivan Ćelić, Luka Begić, Bruno Jelavić, Toni Nikolić, Marko Šunjić, Ivan Beović, Matej Šarić, Antonio Smrdelj, Filip Čeko, Bože Živaljić, Karlo Jurenić, Josip Mihovilović, Josip Kilić, Tedi Uvodić, Luka Milas, Ivan Jukić, Bartul Cvitanović, Josip Tomas, Toni Ivanišević, Vlatko Franić, Ivan Paponja, Jakov Marinović, Marin Barada, Ante Šuto, Teo Herceg, Ante Grbešić, Marko Majstorović, Marijan Bagarić, David Galić, Dražan Glibo, Jure Pušić, Wagner Santos Lago

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

 

Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Nogometnih središta HNS-a. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

 

Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.

 

Raspored utakmica utvrđuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice i to najkasnije 20 dana prije kalendarom predviđenog početka natjecanja. Kalendar natjecanja donosi Izvršni odbor HNS-a, a na prijedlog Stručne komisije i Natjecateljske komisije.

 

Na prvenstvenim utakmicama Treće Hrvatske nogometne lige, klubovi su obvezni započeti utakmicu s najmanje tri (3) igrača starosti do 21 godine. U natjecanju Treće Hrvatske nogometne lige, dopušten je nastup najviše dva (2) igrača stranih državljana na utakmici.

 

U Treću HNL, odgovarajuću skupinu, ulazi posljednjeplasirani klub Druge HNL iz natjecateljske godine 2017./2018. i eventualno jedanaesto plasirani klub Druge HNL ako dođe do odigravanja kvalifikacija s klubom iz Treće HNL Jug (ovisno o licenciranju i broju zainteresiranih klubova za nastupanje u Drugoj HNL)

 

Iz nižih stupnjeva natjecanja u Treću HNL ulaze klubovi koji se prijave i ispunjavaju propisane uvjete ;

 

- skupina Istok: prvak Četvrte lige HNS Središta Osijek i pobjednik kvalifikacija (koje se igraju po dvostrukom kup sustavu) prvaka Četvrte lige ŽNS Varaždin i Međimurskog ŽNS i prvaka Četvrte lige NS Virovitičko-podravskog, Bjelovarsko-bilogorskog i Koprivničko-križevačkog,

 

- skupina Jug: dva kluba pobjednika kvalifikacija prvaka prvih županijskih liga koje se igraju po dvostrukom kup sustavu. Kvalifikacije vodi rukovodstvo natjecanja Treće HNL Jug,

 

- skupina Zapad: dva najbolje plasirana kluba Četvrte lige Središta Zagreb i najbolje plasirani klub Četvrte lige Središta Rijeka

 

Ukoliko se klubovi ne prijave u roku za Treću HNL, može ih zamijeniti i niže plasirani klub ukoliko ispunjava uvjete i prijavio se u zadanom roku, ali ne ispod 4. mjesta na tablici određene LIGE.

 

Iz Treće HNL, pojedine skupine, ispada onoliki broj klubova koliko je potrebno da u natjecateljskoj godini 2018/2019. skupine Istok, Zapad i Jug broje do 16 klubova.

 

Posljednjeplasirani klub pojedine skupine Treće HNL obvezno ispada.

 

U Treću HNL, odnosno u kvalifikacije za popunu Treće HNL u natjecateljskoj godini 2018./19. mogu ući samo klubovi koji na dan 1.5. tekuće natjecateljske godine ispunjavaju uvjete navedene u Odluci o uvjetima/kriterijima za natjecanje u Trećoj HNL od 27.7.2017. i koji na kraju prvenstva nisu plasirani ispod 4. mjesta na tablici određene skupine.

Ljestvica

1.Junak15+1933
2.Uskok15+1730
3.Primorac (B)15+827
4.Urania15+926
5.Jadran LP15+1024
6.Kamen15+124
7.Neretva15+1022
8.GOŠK Dubrovnik15+621
9.Croatia15-321
10.Primorac15-319
11.Hrvace15-519
12.Neretvanac15-918
13.Zagora15-816
14.Split (-6)15-310
15.Imotski15-2210
16.Zmaj15-279