Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Zapad

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Zapad
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
26.08.2018. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje2 : 1Opatija
25.08.2018. 17:30
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Jarun1 : 0Dugo Selo
24.08.2018. 18:00
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel2 : 1Špansko
25.08.2018. 17:30
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad0 : 1Kurilovec
25.08.2018. 17:30
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK2 : 0Jadran-Poreč
26.08.2018. 17:30
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar2 : 0Zagorec
25.08.2018. 17:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec0 : 1Ponikve
25.08.2018. 17:30
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk5 : 0Zagreb
25.08.2018. 17:30
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 19192 : 1Maksimir
2. kolo
Izvještaj
01.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija1 : 1Maksimir
01.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
NK Hašk, Zagreb
Zagreb0 : 3Orijent 1919
01.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk5 : 2Ponikve
01.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec2 : 3Vrbovec
01.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč0 : 1Vinogradar
01.09.2018. 14:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Velika Gorica
Kurilovec0 : 0HAŠK
01.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko3 : 1Novigrad
01.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo1 : 1Dubrava Tim kabel
02.09.2018. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje2 : 1Jarun
3. kolo
Izvještaj
05.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun1 : 1Opatija
05.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel0 : 1Trnje
05.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad0 : 1Dugo Selo
05.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK6 : 2Špansko
05.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar5 : 1Kurilovec
05.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec2 : 1Jadran-Poreč
05.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk1 : 0Zagorec
05.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 19192 : 1Ponikve
05.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Maksimir3 : 1Zagreb
4. kolo
Izvještaj
09.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija2 : 0Zagreb
09.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Ponikve2 : 1Maksimir
08.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec1 : 4Orijent 1919
08.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč0 : 2Krk
08.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 2Vrbovec
08.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko0 : 2Vinogradar
09.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK4 : 1Dugo Selo
09.09.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje3 : 1Novigrad
08.09.2018. 17:00
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun1 : 3Dubrava Tim kabel
5. kolo
Izvještaj
22.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel6 : 3Opatija
22.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad0 : 1Jarun
22.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK2 : 2Trnje
23.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar6 : 2Dugo Selo
22.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec2 : 2Špansko
22.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk1 : 0Kurilovec
22.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 19194 : 3Jadran-Poreč
22.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir0 : 1Zagorec
22.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Zagreb0 : 1Ponikve
6. kolo
Izvještaj
25.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija1 : 2Ponikve
03.10.2018. 16:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec3 : 0Zagreb
26.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč0 : 0Maksimir
16.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 2Orijent 1919
16.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko1 : 2Krk
26.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 0Vrbovec
03.10.2018. 16:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje0 : 2Vinogradar
26.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun1 : 2HAŠK
26.09.2018. 16:30
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel4 : 2Novigrad
7. kolo
Izvještaj
29.09.2018. 16:00
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad1 : 2Opatija
29.09.2018. 16:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK1 : 0Dubrava Tim kabel
30.09.2018. 16:00
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar4 : 0Jarun
29.09.2018. 16:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec2 : 1Trnje
29.09.2018. 16:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk1 : 2Dugo Selo
29.09.2018. 16:00
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 19193 : 0Špansko
29.09.2018. 16:00
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir2 : 2Kurilovec
29.09.2018. 16:00
3. HNL Zapad
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb0 : 3Jadran-Poreč
29.09.2018. 16:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec2 : 1Ponikve
8. kolo
Izvještaj
06.10.2018. 15:30
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija3 : 2Zagorec
06.10.2018. 15:30
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč3 : 1Ponikve
07.10.2018. 15:30
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 0Zagreb
06.10.2018. 15:30
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko2 : 4Maksimir
06.10.2018. 15:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo1 : 0Orijent 1919
07.10.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje1 : 2Krk
06.10.2018. 15:30
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun1 : 0Vrbovec
06.10.2018. 15:30
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel2 : 1Vinogradar
06.10.2018. 15:30
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad2 : 1HAŠK
9. kolo
Izvještaj
10.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK0 : 1Opatija
10.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar4 : 2Novigrad
10.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 1Dubrava Tim kabel
10.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk3 : 0Jarun
10.10.2018. 16:00
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 19191 : 0Trnje
10.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir0 : 1Dugo Selo
10.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb1 : 1Špansko
10.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve2 : 2Kurilovec
10.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec0 : 2Jadran-Poreč
10. kolo
Izvještaj
13.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija1 : 4Jadran-Poreč
13.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec0 : 1Zagorec
13.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko3 : 1Ponikve
13.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo6 : 1Zagreb
14.10.2018. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje5 : 1Maksimir
13.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun3 : 0Orijent 1919
13.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel5 : 3Krk
13.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad0 : 2Vrbovec
13.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK1 : 1Vinogradar
11. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar2 : 0Opatija
20.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec0 : 1HAŠK
20.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk3 : 0Novigrad
20.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 19191 : 1Dubrava Tim kabel
20.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 1Jarun
22.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Trnje
20.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve0 : 1Dugo Selo
20.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec2 : 3Špansko
31.10.2018. 14:30
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Kurilovec
12. kolo
Izvještaj
27.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Kurilovec
27.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko : Jadran-Poreč
27.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Zagorec
28.10.2018. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Ponikve
27.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun : Zagreb
27.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Maksimir
27.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad : Orijent 1919
27.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Krk
28.10.2018. 15:00
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Vrbovec
13. kolo
Izvještaj
03.11.2018. 14:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Opatija
03.11.2018. 14:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Vinogradar
03.11.2018. 14:00
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : HAŠK
03.11.2018. 14:00
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir : Novigrad
03.11.2018. 14:00
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Zagreb : Dubrava Tim kabel
03.11.2018. 14:00
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Jarun
03.11.2018. 14:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Trnje
03.11.2018. 14:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Dugo Selo
03.11.2018. 14:00
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Špansko
14. kolo
Izvještaj
10.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Špansko
10.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Kurilovec
11.11.2018. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Jadran-Poreč
10.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun : Zagorec
10.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Ponikve
10.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad : Zagreb
10.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Maksimir
11.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Orijent 1919
10.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Krk
15. kolo
Izvještaj
17.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Opatija
17.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Vrbovec
17.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vinogradar
17.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Zagreb : HAŠK
17.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Novigrad
17.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Dubrava Tim kabel
17.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Jarun
17.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Trnje
17.11.2018. 13:30
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko : Dugo Selo
16. kolo
Izvještaj
24.11.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Dugo Selo
25.11.2018. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Špansko
24.11.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun : Kurilovec
24.11.2018. 13:00
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Jadran-Poreč
24.11.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad : Zagorec
24.11.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Ponikve
25.11.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Zagreb
24.11.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Maksimir
24.11.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Orijent 1919
17. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Opatija
01.12.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir : Krk
01.12.2018. 13:00
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Zagreb : Vrbovec
01.12.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vinogradar
01.12.2018. 13:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : HAŠK
01.12.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Novigrad
01.12.2018. 13:00
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Dubrava Tim kabel
01.12.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko : Jarun
01.12.2018. 13:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Trnje
18. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Trnje
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Jarun
-
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko : Dubrava Tim kabel
-
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Novigrad
-
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : HAŠK
-
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Vinogradar
-
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vrbovec
-
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Zagreb : Krk
-
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir : Orijent 1919
19. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir : Opatija
-
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Zagreb
-
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Krk
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Zagorec
-
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Jadran-Poreč
-
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Kurilovec
-
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad : Špansko
-
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Dugo Selo
-
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun : Trnje
20. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Jarun
-
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Dubrava Tim kabel
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Novigrad
-
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko : HAŠK
-
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Vinogradar
-
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Vrbovec
-
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Krk
-
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Orijent 1919
-
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Zagreb : Maksimir
21. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Zagreb : Opatija
-
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir : Ponikve
-
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Zagorec
-
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Jadran-Poreč
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Kurilovec
-
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Špansko
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : HAŠK
-
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad : Trnje
-
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Jarun
22. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Dubrava Tim kabel
-
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun : Novigrad
-
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : HAŠK
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Vinogradar
-
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko : Vrbovec
-
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Krk
-
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Orijent 1919
-
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Maksimir
-
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Zagreb
23. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Opatija
-
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Zagreb : Zagorec
-
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir : Jadran-Poreč
-
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Kurilovec
-
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Špansko
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Dugo Selo
-
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Trnje
-
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Jarun
-
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad : Dubrava Tim kabel
24. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Novigrad
-
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : HAŠK
-
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun : Vinogradar
-
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Vrbovec
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Krk
-
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko : Orijent 1919
-
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Maksimir
-
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Zagreb
-
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Zagorec
25. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Opatija
-
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Jadran-Poreč
-
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Zagreb : Kurilovec
-
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir : Špansko
-
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dugo Selo
-
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Trnje
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Jarun
-
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Dubrava Tim kabel
-
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Novigrad
26. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : HAŠK
-
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad : Vinogradar
-
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Vrbovec
-
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun : Krk
-
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Orijent 1919
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Maksimir
-
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko : Zagreb
-
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Ponikve
-
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Zagorec
27. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Opatija
-
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Kurilovec
-
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Špansko
-
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Zagreb : Dugo Selo
-
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir : Trnje
-
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Jarun
-
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Dubrava Tim kabel
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Novigrad
-
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : HAŠK
28. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Vinogradar
-
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Vrbovec
-
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad : Krk
-
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Orijent 1919
-
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun : Maksimir
-
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Zagreb
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Ponikve
-
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko : Zagorec
-
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Jadran-Poreč
29. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Opatija
-
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Špansko
-
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Dugo Selo
-
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Trnje
-
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Zagreb : Jarun
-
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir : Dubrava Tim kabel
-
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Novigrad
-
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : HAŠK
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Vinogradar
30. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Vrbovec
-
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Krk
-
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Orijent 1919
-
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad : Maksimir
-
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Zagreb
-
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun : Ponikve
-
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Zagorec
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Jadran-Poreč
-
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko : Kurilovec
31. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko : Opatija
-
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Dugo Selo
-
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Trnje
-
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Jarun
-
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Dubrava Tim kabel
-
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Zagreb : Novigrad
-
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir : HAŠK
-
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Vinogradar
-
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Vrbovec
32. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Krk
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Orijent 1919
-
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Maksimir
-
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Zagreb
-
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad : Ponikve
-
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Zagorec
-
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun : Jadran-Poreč
-
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Kurilovec
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Špansko
33. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Opatija
-
3. HNL Zapad
Špansko, Zagreb
Špansko : Trnje
-
3. HNL Zapad
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Jarun
-
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Dubrava Tim kabel
-
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Novigrad
-
3. HNL Zapad
Gajnice, Zagreb
Ponikve : HAŠK
-
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Zagreb : Vinogradar
-
3. HNL Zapad
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrbovec
-
3. HNL Zapad
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Krk
34. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Zapad
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Orijent 1919
-
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Maksimir
-
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Zagreb
-
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Ponikve
-
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Zagorec
-
3. HNL Zapad
Laco, Novigrad
Novigrad : Jadran-Poreč
-
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Kurilovec
-
3. HNL Zapad
Jarun, Zagreb
Jarun : Špansko
-
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Dugo Selo
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Vinogradar11911308+2228
2.Krk119022811+1727
3.Orijent 1919117222213+923
4.Dugo Selo117131814+422
5.HAŠK116322010+1021
6.Dubrava Tim kabel116322516+921
7.Trnje105141713+416
8.Vrbovec114341414015
9.Opatija114251621-514
10.Jadran-Poreč104151613+313
11.Ponikve114161420-613
12.Jarun114161118-713
13.Maksimir113351618-212
14.Zagorec114071419-512
15.Kurilovec102531115-411
16.Špansko113261826-811
17.Novigrad111010925-163
18.Zagreb (-1)10019328-250
14 golova
Igor Prijić
12 golova
Robert Brdar
10 golova
Ivan Zelenika
7 golova
Marin Mudražija, Matija Smrekar
6 golova
Emanuel Valenta, Vedran Gerc, Marko Bjelanović, Karlo Josipović
5 golova
Mijo Batarilo-Čerdić, Antonio Pejanović, Kristijan Brčić
4 gola
Emanuel Benković, Filip Hodak, Ivor Weitzer, Josip Štignjedec, Florian Fumić, Borna Marton, Petar Bračević, Karlo Darojković
3 gola
Matko Budan, Amir Kahrimanović, Mirko Šugić, Paolo Gibičar, Vlatko Martinović, Dino Dukađin, Nikola Brajko, Josip Slišković, Mateo Topić, Loren Maružin, Edi Kurolt, Matija Dimović, Bruno Špišić, Filip Šćrbec, Josip Gusković, Ivan Ljubičić, Admir Mislimi, Vid Bartolić
2 gola
Matija Majcenić, Ante Stanić, Goran Konjević, Matej Kelava, Damir Krizmanić, Stjepan Poljak, Zvonimir Guliš, Stjepan Krznar, Danijel Kahlina, Marko Šlogar, Vid Krajačić, Danijel Lazić, Filip Hanžić, Marin Tomšić, Aleksandar Šolić, Marko Bubnjić, Marko Muhar, Vlado Berić, Antonio Marić, Nino Mohorovičić, Baltazar Anton Bogolin, David Andrić, Joel Zran Joseph Dah, Bruno Karoglan, Hrvoje Humeljak, Miroslav Iličić, Mario Ćosić, Ante Lerotić, Mateo Monjac
1 gol
Vedran Radman, Ivan Penava, Moreno Koletić, Matija Malekinušić, Ian Regvar, Leo Matijević, Dario Josipović, Elvis Trešnjić, Dominik Posarić, Patrik Pasariček, Antonio Pavlic, Karlo Zebić, Marino Slatina, Tin Džaferović, Lovro Mraković, Marijan Grdenić, Dominik Horvat, Toni Kurečki, Robert Vlizlo, Ivo Glavaš, Filip Fumić, Filip Frančišković, Saša Urošević, Josip Ištuk, Mateo Furijan, Adrian Blečić, Ante Kovačević, Gabrijel Pasulji, Stipe Miloš, Matej Puntarić, Gustav Surjan, Kristijan Flego, Filip Busija, Mario Pekčec, Emanullah Blažević, Luka Mijić, Matej Jazvić, Domagoj Colarić, Andrej Bešlić, Arton Ismaili, Antonio Boroša, Luka Sedlaček, Dino Radetić, Ivan Stjepanović, Krunoslav Ćukelj, Marko Krešić, Marko Kepčija, Marin Con, Grga Štimac, Matko Videkić, Dario Sudec, Tin Salatović, David Žabec, Borna Valković, Josip Bagarić, Dino Ivančević, Filip Dianežević, Ivan Čolić, Franko Knez, Josip Colarić, Željko Štulec, Ivan Hercigonja, Marin Žugaj, Marko Tadić

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

 

Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Nogometnih središta HNS-a. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

 

Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.

 

Raspored utakmica utvrđuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice i to najkasnije 20 dana prije kalendarom predviđenog početka natjecanja. Kalendar natjecanja donosi Izvršni odbor HNS-a, a na prijedlog Stručne komisije i Natjecateljske komisije.

 

Na prvenstvenim utakmicama Treće Hrvatske nogometne lige, klubovi su obvezni započeti utakmicu s najmanje tri (3) igrača starosti do 21 godine. U natjecanju Treće Hrvatske nogometne lige, dopušten je nastup najviše dva (2) igrača stranih državljana na utakmici.

 

U Treću HNL, odgovarajuću skupinu, ulazi posljednjeplasirani klub Druge HNL iz natjecateljske godine 2017./2018. i eventualno jedanaesto plasirani klub Druge HNL ako dođe do odigravanja kvalifikacija s klubom iz Treće HNL Jug (ovisno o licenciranju i broju zainteresiranih klubova za nastupanje u Drugoj HNL)

 

Iz nižih stupnjeva natjecanja u Treću HNL ulaze klubovi koji se prijave i ispunjavaju propisane uvjete ;

 

- skupina Istok: prvak Četvrte lige HNS Središta Osijek i pobjednik kvalifikacija (koje se igraju po dvostrukom kup sustavu) prvaka Četvrte lige ŽNS Varaždin i Međimurskog ŽNS i prvaka Četvrte lige NS Virovitičko-podravskog, Bjelovarsko-bilogorskog i Koprivničko-križevačkog,

 

- skupina Jug: dva kluba pobjednika kvalifikacija prvaka prvih županijskih liga koje se igraju po dvostrukom kup sustavu. Kvalifikacije vodi rukovodstvo natjecanja Treće HNL Jug,

 

- skupina Zapad: dva najbolje plasirana kluba Četvrte lige Središta Zagreb i najbolje plasirani klub Četvrte lige Središta Rijeka

 

Ukoliko se klubovi ne prijave u roku za Treću HNL, može ih zamijeniti i niže plasirani klub ukoliko ispunjava uvjete i prijavio se u zadanom roku, ali ne ispod 4. mjesta na tablici određene LIGE.

 

Iz Treće HNL, pojedine skupine, ispada onoliki broj klubova koliko je potrebno da u natjecateljskoj godini 2018/2019. skupine Istok, Zapad i Jug broje do 16 klubova.

 

Posljednjeplasirani klub pojedine skupine Treće HNL obvezno ispada.

 

U Treću HNL, odnosno u kvalifikacije za popunu Treće HNL u natjecateljskoj godini 2018./19. mogu ući samo klubovi koji na dan 1.5. tekuće natjecateljske godine ispunjavaju uvjete navedene u Odluci o uvjetima/kriterijima za natjecanje u Trećoj HNL od 27.7.2017. i koji na kraju prvenstva nisu plasirani ispod 4. mjesta na tablici određene skupine.

Ljestvica

1.Vinogradar11+2228
2.Krk11+1727
3.Orijent 191911+923
4.Dugo Selo11+422
5.HAŠK11+1021
6.Dubrava Tim kabel11+921
7.Trnje10+416
8.Vrbovec11015
9.Opatija11-514
10.Jadran-Poreč10+313
11.Ponikve11-613
12.Jarun11-713
13.Maksimir11-212
14.Zagorec11-512
15.Kurilovec10-411
16.Špansko11-811
17.Novigrad11-163
18.Zagreb (-1)10-250