Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

1. HMNL

1. HMNL
foto: Matko Begović
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
  • Pobjednici
1. kolo
Izvještaj
10.10.2018. 19:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 4Crnica
05.10.2018. 19:00
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo3 : 3Brod 035
06.10.2018. 19:30
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
MNK Uspinjača Gimka6 : 2Universitas Split
05.10.2018. 19:30
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split0 : 3Alumnus
05.10.2018. 20:00
1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME5 : 4Jesenje
05.10.2018. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square4 : 1Vrgorac
2. kolo
Izvještaj
13.10.2018. 19:15
1. HMNL
NK Šibenik, Šibenik
Crnica4 : 4Vrgorac
12.10.2018. 19:15
1. HMNL
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje4 : 4Square
13.10.2018. 19:00
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Alumnus4 : 3Osijek KELME
12.10.2018. 19:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split2 : 1Split
11.10.2018. 20:00
1. HMNL
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0353 : 5MNK Uspinjača Gimka
13.10.2018. 20:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme4 : 1Futsal Dinamo
3. kolo
Izvještaj
19.10.2018. 19:00
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo2 : 2Crnica
21.10.2018. 19:30
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
MNK Uspinjača Gimka4 : 4Novo Vrijeme
19.10.2018. 19:30
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split2 : 1Brod 035
19.10.2018. 20:00
1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME2 : 5Universitas Split
19.10.2018. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square4 : 2Alumnus
19.10.2018. 19:30
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac8 : 0Jesenje
4. kolo
Izvještaj
27.10.2018. 20:30
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 2Jesenje
26.10.2018. 16:30
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Alumnus3 : 7Vrgorac
26.10.2018. 18:00
1. HMNL
Dvorana Bilankuša, Solin
Universitas Split1 : 2Square
26.10.2018. 20:00
1. HMNL
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0352 : 0Osijek KELME
26.10.2018. 20:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme6 : 1Split
26.10.2018. 19:00
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo4 : 2MNK Uspinjača Gimka
5. kolo
Izvještaj
04.11.2018. 18:30
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
MNK Uspinjača Gimka3 : 4Crnica
02.11.2018. 19:30
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split2 : 2Futsal Dinamo
02.11.2018. 20:00
1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME1 : 6Novo Vrijeme
02.11.2018. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square7 : 0Brod 035
02.11.2018. 19:15
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac2 : 2Universitas Split
04.11.2018. 19:00
1. HMNL
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje2 : 2Alumnus
6. kolo
Izvještaj
09.11.2018. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 4Alumnus
09.11.2018. 18:30
1. HMNL
Dvorana Gripe, Split
Universitas Split4 : 1Jesenje
09.11.2018. 20:00
1. HMNL
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0352 : 8Vrgorac
09.11.2018. 19:30
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme6 : 4Square
09.11.2018. 18:30
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo5 : 1Osijek KELME
10.11.2018. 17:30
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
MNK Uspinjača Gimka4 : 2Split
7. kolo
Izvještaj
16.11.2018. 19:30
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split1 : 4Crnica
16.11.2018. 20:00
1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME2 : 2MNK Uspinjača Gimka
16.11.2018. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 4Futsal Dinamo
21.11.2018. 19:15
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac3 : 2Novo Vrijeme
16.11.2018. 20:00
1. HMNL
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje2 : 2Brod 035
17.11.2018. 19:30
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Alumnus2 : 2Universitas Split
8. kolo
Izvještaj
23.11.2018. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica3 : 3Universitas Split
23.11.2018. 20:00
1. HMNL
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 03510 : 5Alumnus
24.11.2018. 19:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 2Jesenje
25.11.2018. 18:30
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo3 : 4Vrgorac
24.11.2018. 17:30
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
MNK Uspinjača Gimka3 : 1Square
23.11.2018. 20:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split3 : 1Osijek KELME
9. kolo
Izvještaj
30.11.2018. 20:00
1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME3 : 5Crnica
03.12.2018. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 2Split
30.11.2018. 19:15
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac3 : 3MNK Uspinjača Gimka
30.11.2018. 20:00
1. HMNL
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje2 : 6Futsal Dinamo
01.12.2018. 17:30
1. HMNL
Sesvete, Sesvete
Alumnus1 : 5Novo Vrijeme
30.11.2018. 18:30
1. HMNL
Dvorana Gripe, Split
Universitas Split3 : 1Brod 035
10. kolo
Izvještaj
07.12.2018. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica2 : 2Brod 035
07.12.2018. 19:15
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme1 : 0Universitas Split
08.12.2018. 19:15
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo5 : 2Alumnus
08.12.2018. 17:00
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
MNK Uspinjača Gimka2 : 2Jesenje
07.12.2018. 19:30
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split3 : 0Vrgorac
07.12.2018. 20:00
1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME2 : 3Square
11. kolo
Izvještaj
14.12.2018. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Crnica
14.12.2018. 19:15
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Osijek KELME
14.12.2018. 20:00
1. HMNL
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : Split
15.12.2018. 19:30
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Alumnus : MNK Uspinjača Gimka
14.12.2018. 18:30
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split : Futsal Dinamo
14.12.2018. 20:00
1. HMNL
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Novo Vrijeme
12. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Crnica : Novo Vrijeme
-
1. HMNL
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Futsal Dinamo
-
1. HMNL
Spaladium Arena, Split
Universitas Split : MNK Uspinjača Gimka
-
1. HMNL
S.D. Martinovka, Zagreb
Alumnus : Split
-
1. HMNL
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : Osijek KELME
-
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Square
13. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Crnica
-
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Jesenje
-
1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Alumnus
-
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split : Universitas Split
-
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
MNK Uspinjača Gimka : Brod 035
-
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Novo Vrijeme
14. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Crnica : Futsal Dinamo
-
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : MNK Uspinjača Gimka
-
1. HMNL
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Split
-
1. HMNL
Spaladium Arena, Split
Universitas Split : Osijek KELME
-
1. HMNL
S.D. Martinovka, Zagreb
Alumnus : Square
-
1. HMNL
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : Vrgorac
15. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : Crnica
-
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Alumnus
-
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Universitas Split
-
1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Brod 035
-
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split : Novo Vrijeme
-
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
MNK Uspinjača Gimka : Futsal Dinamo
16. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Crnica : MNK Uspinjača Gimka
-
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Split
-
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Osijek KELME
-
1. HMNL
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Square
-
1. HMNL
Spaladium Arena, Split
Universitas Split : Vrgorac
-
1. HMNL
S.D. Martinovka, Zagreb
Alumnus : Jesenje
17. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
S.D. Martinovka, Zagreb
Alumnus : Crnica
-
1. HMNL
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : Universitas Split
-
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Brod 035
-
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Novo Vrijeme
-
1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Futsal Dinamo
-
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split : MNK Uspinjača Gimka
18. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Crnica : Split
-
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
MNK Uspinjača Gimka : Osijek KELME
-
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Square
-
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Vrgorac
-
1. HMNL
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Jesenje
-
1. HMNL
Spaladium Arena, Split
Universitas Split : Alumnus
19. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Spaladium Arena, Split
Universitas Split : Crnica
-
1. HMNL
S.D. Martinovka, Zagreb
Alumnus : Brod 035
-
1. HMNL
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : Novo Vrijeme
-
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Futsal Dinamo
-
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : MNK Uspinjača Gimka
-
1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Split
20. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Crnica : Osijek KELME
-
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split : Square
-
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
MNK Uspinjača Gimka : Vrgorac
-
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Jesenje
-
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Alumnus
-
1. HMNL
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Universitas Split
21. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Crnica
-
1. HMNL
Spaladium Arena, Split
Universitas Split : Novo Vrijeme
-
1. HMNL
S.D. Martinovka, Zagreb
Alumnus : Futsal Dinamo
-
1. HMNL
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : MNK Uspinjača Gimka
-
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Split
-
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Osijek KELME
22. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Crnica : Square
-
1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Vrgorac
-
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split : Jesenje
-
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
MNK Uspinjača Gimka : Alumnus
-
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Universitas Split
-
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Brod 035
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Novo Vrijeme108114421+2325
2.Square106133525+1019
3.Vrgorac105324026+1418
4.Futsal Dinamo105323525+1018
5.Crnica104513629+717
6.MNK Uspinjača Gimka104423427+716
7.Universitas Split104332421+315
8.Split103161726-910
9.Brod 035102352637-119
10.Alumnus102352842-149
11.Osijek KELME101182039-194
12.Jesenje100462142-214
16 golova
Duško Martinac
10 golova
Josip Vukičević, Saša Babić, Silvio Toth, Leonardo Dos Santos
9 golova
Ante Kraljević
8 golova
David Mataja, Saša Subotić
7 golova
Renato Rumbak, Igor Osredkar, Lucas Vinicius De Santana Brito, Luka Suton
6 golova
Eduardo Farias de Souza, Ante Matan, Almedin Bundavica, Tvrtko Ivan Pajalić, Dražen Čavar
5 golova
Gordan Duvančić, Mihovil Prgomet, Denis Gamilec, Hrvoje Penava, Ivor Šuljić, Maro Đuraš, Kristian Čekol, Dragan Vuković
4 gola
Ecio Jurjević, Vedran Matošević, Jure Trivković, Robert Ruhek, Jakov Grcić, Ivan Tustonjić, Davor Kanjuh, Dino Bartoluci, Ante Daničić, Vedran Kazazić, Adrijan Micevski, Toni Kirevski, Antonio Perić, Igor Mirković
3 gola
Blago Gašpar, Ivan Matan, Vito Gagulić, Renato Koturović, Robert Nospak, Stjepan Rezo, Ante Sokol, Niko Škugor, Filip Ukalović, Zvonimir Horvat, Andrej Pandurević, Marin Musinov
2 gola
Ante Babić, Antonio Jamičić, Marko Kuraja, Saša Ledinščak, Danijel Vincelj, Tino Čirjak, Vojko Pervan, Mirko Nikolić, Josip Cvilko, Mislav Banek, Matija Rajh, Ante Peša, Hrvoje Cvjetković, Marinko Šamija, Mate Vuković, Ante Ćorluka, Ante Crnjac, Ivan Šulentić, Mateo Kozarić
1 gol
Dario Markić, Dražen Ilić, Aleksandar Munjiza, Vicko Radić, Haron Džanković, Duje Vladović, Luka Tešija, Mario Taći, Ivan Jurišić, Josip Jurlina, Josip Suton, Josip Šalaj, Mirko Soldo, Duje Bajrušović, Franjo Matković, Armando Kajfeš, Alen Protega, Kristijan Krajček, Ivica Majić, Goran Dakić, Dario Šestić, Antonio Sekulić, Ante Mijić, Matej Gačić, Denis Švaljek, Marko Strabić, Vlado Andrijašević, Filip Kosor, Danijel Dekanić, Ivan Ivanagić, Josip Radić, Josip Nebergoj, Antonio Grubelić, Mario Herceg, Antonio Štimac

Akumulirani žuti kartoni: 3

Alumnus

Ivan Matan

Brod 035

Mario Petrović

Crnica

Josip Radić

Futsal Dinamo

Davor Kanjuh

MNK Uspinjača Gimka

Gordan Duvančić

Osijek KELME

Armando Kajfeš

Vrgorac

Marko Gašpar

Akumulirani žuti kartoni: 2

Alumnus

Ante Matan
Krešimir Tadić

Brod 035

Igor Mirković

Crnica

Antonio Perić

Futsal Dinamo

Hrvoje Penava
Mihovil Prgomet

Jesenje

Josip Cvilko
Denis Gamilec
Alen Kovačec
Krešo Puljek
Marko Strabić
Denis Švaljek

MNK Uspinjača Gimka

Nikola Gudasić
Renato Koturović

Novo Vrijeme

Saša Babić
Mate Vuković

Osijek KELME

Zvonimir Horvat

Split

Josip Jurlina
Toni Kirevski

Square

Hrvoje Cvjetković
Antonio Konsuo

Universitas Split

Ante Crnjac
Ante Mijić

Vrgorac

Mirko Jurjević
Mateo Kozarić
Zdravko Turić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Alumnus

Luka Davidović
Domagoj Durlen
Dražen Ilić
Mario Modrušan
Tvrtko Ivan Pajalić
Dario Šestić
Filip Ukalović
Hrvoje Žuvela

Brod 035

Almedin Bundavica
Dražen Čavar
Luka Dubac
Luka Đerek
Tomislav Kovačević

Crnica

Saša Subotić
Ivan Škugor
Niko Škugor
Josip Vukičević
Dragan Vuković

Futsal Dinamo

Vito Gagulić
Jakov Grcić
Vedran Matošević
Mateo Mužar
Ivan Šulentić

Jesenje

Danijel Končevski
Davor Presečki
Danijel Vincelj

MNK Uspinjača Gimka

Mislav Banek
Tino Čirjak
Antonio Jamičić
Franko Jamičić
David Mataja
Ivan Pavlić
Silvio Toth

Novo Vrijeme

Duje Bajrušović
Filip Bašković
Ivan Buljan
Lucas Vinicius De Santana Brito
Vedran Kazazić
Igor Osredkar
Ante Sokol

Osijek KELME

Dino Bartoluci
Matias Mijić
Andrej Pandurević
Josip Šalaj

Split

Ante Ćorluka
Ecio Jurjević
Filip Kosor
Žarko Luketin
Alen Marić
Luka Tešija

Square

Leonardo Dos Santos
Maro Đuraš
Adrijan Micevski
Zoran Primić
Alen Turuk
Andro Zarač

Universitas Split

Mario Nazlić
Mirko Nikolić
Ante Peša
Jure Trivković

Vrgorac

Ante Babić
Mario Herceg
Valerije Jurić
Ante Kraljević

Alumnus

Ivan Matan

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Brod 035

Mario Petrović

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Crnica

Josip Radić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Futsal Dinamo

Davor Kanjuh

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Jesenje

Denis Švaljek

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

MNK Uspinjača Gimka

Gordan Duvančić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Osijek KELME

Armando Kajfeš

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Vrgorac

Marko Gašpar

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

1. Hrvatska malonogometna liga nastala je 1992. godine.

 

Ligom rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

 

Prva hrvatska malonogometna - futsal liga u 26. natjecateljskoj sezoni 2018./2019. uključuje 12 klubova iz Hrvatske.

 

Natjecanje se odvija u dva dijela i to :

Prvi dio: Dvokružnim bod sustavom (11 + 11 = 22 kola).

Drugi dio: Doigravanje (Play-off) u kojem igra 8 (osam) najbolje plasiranih klubova nakon prvog dijela natjecanja. Poluzavršnica se igra se na dvije dobivene utakmice, a finale na tri dobivene utakmice.

 

Natjecanje 1. HMNL za natjecateljsku godinu 2018./2019. počinje 6. listopada 2018. (1. kolo), a završava 30. svibnja 2019. godine, sukladno kalendaru natjecanja.

 

U natjecateljskoj godini 2018./19. novi prvoligaši su: MNK Universitas (Split) i MNK Jesenje (Jesenje).

 

Raspored se utvrđuje ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice time da prvoplasirani klub iz natjecateljske godine 2018./2019. ima pravo izbora natjecateljskog broja.

 

Utakmice 1. HMNL – Futsal lige igraju se prema usvojenom Kalendaru natjecanja.

 

Prvoplasirani klub prvenstva 1.HMNL – Futsal lige sudjeluje u natjecanju Uefine Lige prvaka (UEFA Futsal Champions League).

 

Zbog smanjenja lige u natjecateljskoj sezonu 2019./2020. na 10 klubova, na kraju natjecateljske godine 2018./19. ligu napuštaju tri posljednje plasirana kluba na tablici (10./11./12.)

 

Pobjednik završnice prvaka skupina Druge lige ostvaruje pravo nastupa u 1. HMNL - Futsal u godini 2019./20. Kvalifikacijama rukovodi Povjerenik za natjecanje 1. HMNL – Futsal lige.

 

Tijela natjecanja

 

Povjerenik za natjecanje: Dario Skender
Povjerenik za određivanje sudaca: Ivan Novak
Disciplinski sudac: Branko Bolanča
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

GodinaPobjednik
1992.MNK Uspinjača Svjetlovod
1993.MNK Uspinjača Svjetlovod
1994.MNK Sokoli
1995.MNK Uspinjača Ferax
1996.MNK Uspinjača Ferax
1997.MNK Split 1700
1998.MNK Promet Orkan
1999.MNK Glama Pepsi
2000.MNK Glama Brijeg
2001.MNK Split 1700
2002.MNK Split Gašperov
2003.MNK Split Gašperov
2004.MNK Split Gašperov
2005.MNK Promet Orkan
2006.MNK Brodosplit Inžinjering
2007.MNK Gospić
2008.MNK Gospić
2009.MNK Potpićan 98
2010.MNK Nacional Zagreb
2011.MNK Brodosplit Inžinjering
2012.MNK Brodosplit Inžinjering
2013.MNK Nacional Zagreb
2014.MNK Alumnus
2015.MNK Nacional Zagreb
2016.MNK Nacional Zagreb
2017.MNK Nacional Zagreb
2018.MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska

Ljestvica

1.Novo Vrijeme10+2325
2.Square10+1019
3.Vrgorac10+1418
4.Futsal Dinamo10+1018
5.Crnica10+717
6.MNK Uspinjača Gimka10+716
7.Universitas Split10+315
8.Split10-910
9.Brod 03510-119
10.Alumnus10-149
11.Osijek KELME10-194
12.Jesenje10-214