Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

1. HMNLŽ

1. HMNLŽ
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
  • Pobjednici
1. kolo
Izvještaj
08.12.2018. 12:00
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete0 : 2MC Plus Sv. Nedjelja
-
Viktorija : Mirlović Zagora
08.12.2018. 14:30
Sesvete, Sesvete
Meteora Futsal14 : 0Ombla
08.12.2018. 13:15
Sesvete, Sesvete
Siscia0 : 5Super Chicks
2. kolo
Izvještaj
08.12.2018. 17:00
Sesvete, Sesvete
MC Plus Sv. Nedjelja5 : 2Super Chicks
08.12.2018. 19:30
Sesvete, Sesvete
Ombla6 : 3Siscia
08.12.2018. 18:15
Sesvete, Sesvete
Mirlović Zagora2 : 5Meteora Futsal
-
Alumnus Sesvete : Viktorija
3. kolo
Izvještaj
-
Viktorija : MC Plus Sv. Nedjelja
09.12.2018. 11:15
Sesvete, Sesvete
Meteora Futsal0 : 2Alumnus Sesvete
09.12.2018. 12:30
Sesvete, Sesvete
Siscia0 : 21Mirlović Zagora
09.12.2018. 10:00
Sesvete, Sesvete
Super Chicks5 : 1Ombla
4. kolo
Izvještaj
09.12.2018. 13:45
Sesvete, Sesvete
MC Plus Sv. Nedjelja14 : 1Ombla
15.12.2018. 13:15
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Mirlović Zagora2 : 4Super Chicks
09.12.2018. 15:00
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete20 : 0Siscia
-
Viktorija : Meteora Futsal
5. kolo
Izvještaj
15.12.2018. 12:00
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Meteora Futsal0 : 0MC Plus Sv. Nedjelja
-
Siscia : Viktorija
15.12.2018. 19:30
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Super Chicks2 : 4Alumnus Sesvete
16.12.2018. 10:00
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Ombla0 : 4Mirlović Zagora
6. kolo
Izvještaj
15.12.2018. 18:15
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
MC Plus Sv. Nedjelja2 : 1Mirlović Zagora
15.12.2018. 15:45
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Alumnus Sesvete7 : 1Ombla
-
Viktorija : Super Chicks
15.12.2018. 17:00
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Meteora Futsal17 : 0Siscia
7. kolo
Izvještaj
16.12.2018. 11:15
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Siscia0 : 22MC Plus Sv. Nedjelja
16.12.2018. 12:30
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Super Chicks1 : 3Meteora Futsal
-
Ombla : Viktorija
16.12.2018. 13:45
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Mirlović Zagora1 : 4Alumnus Sesvete
8. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Brezovica, Sisak
MC Plus Sv. Nedjelja : Alumnus Sesvete
-
Mirlović Zagora : Viktorija
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Ombla : Meteora Futsal
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Super Chicks : Siscia
9. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Super Chicks : MC Plus Sv. Nedjelja
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Ombla
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Meteora Futsal : Mirlović Zagora
-
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija : Alumnus Sesvete
10. kolo
Izvještaj
-
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja : Viktorija
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Alumnus Sesvete : Meteora Futsal
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Mirlović Zagora : Siscia
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Ombla : Super Chicks
11. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Ombla : MC Plus Sv. Nedjelja
-
Super Chicks : Mirlović Zagora
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Alumnus Sesvete
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : Viktorija
12. kolo
Izvještaj
-
MC Plus Sv. Nedjelja : Meteora Futsal
-
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija : Siscia
-
Alumnus Sesvete : Super Chicks
-
Mirlović Zagora : Ombla
13. kolo
Izvještaj
-
Mirlović Zagora : MC Plus Sv. Nedjelja
-
Ombla : Alumnus Sesvete
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : Viktorija
-
Siscia : Meteora Futsal
14. kolo
Izvještaj
-
MC Plus Sv. Nedjelja : Siscia
-
Meteora Futsal : Super Chicks
-
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija : Ombla
-
Alumnus Sesvete : Mirlović Zagora
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.MC Plus Sv. Nedjelja6510454+4116
2.Alumnus Sesvete6501376+3115
3.Meteora Futsal6411395+3413
4.Super Chicks63031915+49
5.Mirlović Zagora62043115+166
6.Ombla6105947-383
7.Viktorija00000000
8.Siscia6006391-880
20 golova
Monika Conjar
10 golova
Laura Škvorc
9 golova
Natalija Hubak
8 golova
Ana Dujmović
7 golova
Marija Lovrić, Valentina Stipančević, Ivana Stanić
6 golova
Andreja Valušek
5 golova
Perica Cicijelj, Ivona Pejić, Petra Pezelj, Anđela Rajčić
4 gola
Marijana Orešić, Matea Javorović, Karla Kurkutović, Mihaela Horvat, Buga Slavica, Marija Žagar, Mateja Tomić
3 gola
Petra Bračević, Tea Faber, Lucija Svorcina, Mateja Žilić
2 gola
Ozana Milojević, Sara Marov, Mateja Pavlović, Petra Rudić, Petra Barbir, Ema Rogar, Antonija Petković, Ana Ursić, Helenna Louise Hercigonja-Moulton, Josipa Poč, Ena Pernar, Sara Ajel, Ivana Damjanović, Ana Petrović, Mateja Baršić, Sandra Trstenjak, Monika Maljak, Elizabeta Balić, Andrea Tolić
1 gol
Sara Klarić, Petrunjela Njirić, Ana Gruica, Jasna Kolundžić, Gabrijela Gaiser, Marija Vučković, Valentina Karanović, Mia Deranja, Josipa Burčul

Akumulirani žuti kartoni: 3

Mirlović Zagora

Marija Lovrić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Meteora Futsal

Monika Maljak

Super Chicks

Ana Petrović

Akumulirani žuti kartoni: 1

Alumnus Sesvete

Helenna Louise Hercigonja-Moulton
Martina Krog
Ema Rogar

MC Plus Sv. Nedjelja

Gabrijela Gaiser

Meteora Futsal

Perica Cicijelj
Sara Klarić

Ombla

Petrunjela Njirić
Josipa Poč
Ana Ursić

Super Chicks

Petra Barbir
Karla Kurkutović

Alumnus Sesvete

Tvrtko Ivan Pajalić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Mirlović Zagora

Marija Lovrić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

1. Hrvatska malonogometna liga za žene nastala je 2015. godine.

Ligom rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Prva hrvatska malonogometna - futsal liga u 4. natjecateljskoj sezoni 2018./2019. uključuje osam klubova iz Hrvatske.

 

Natjecanje se odigrava u dva dijela - nakon turnirskog dijela slijedi doigravanje. Prvi dio igra se dvorkužnim bod sustavom (14 kola), a drugi dio (doigravanje od polufinala) igra se po jednostrukom kup sustavu (parovi 1.-4. i 2.-3.)

 

Natjecanje 1. HMNLŽ za natjecateljsku godinu 2018./2019. počinje najranije 01. prosinca 2018. , a završava najkasnije 24. veljače 2018. godine.

 

Tijela natjecanja

 

Povjerenik za natjecanje: Zdenko Paltrinieri
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

GodinaPobjednik
2016.FC Split
2017.MC Plus
2018.Alumnus SC Flegar

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Azerbajdžan

21.03.2019.

Prethodna utakmica

Engleska - Hrvatska 2:1

18.11.2018.

Wembley, London

Ljestvica

1.MC Plus Sv. Nedjelja6+4116
2.Alumnus Sesvete6+3115
3.Meteora Futsal6+3413
4.Super Chicks6+49
5.Mirlović Zagora6+166
6.Ombla6-383
7.Viktorija000
8.Siscia6-880