Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

2. HMNL - Istok

2. HMNL - Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Dokumenti
  • Vijesti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
  • Novo Vrijeme u skupini s dva portugalska velikana i Rusima

    12.10.2018.

    Novo Vrijeme u skupini s dva portugalska velikana i Rusima

    U Nyonu je održan ždrijeb Elitnog kola malonogometne Lige prvaka, a MNK Novo Vrijeme Apfel svrstan je u Skupinu C, koja se igra u Lisabonu. Suparnici su im domaćin Sporting, zatim drugi lisabonski...

  • Video: Novo Vrijeme maksimalnim učinkom do Elitnog kola

    06.10.2018.

    Video: Novo Vrijeme maksimalnim učinkom do Elitnog kola

    Hrvatska će i ove sezone imati svog predstavnika u Elitnom kolu malonogometne Lige prvaka. Novo Vrijeme Apfel pred svojim je navijačima u Makarskoj ostvarilo željeni cilj plasiravši se među 16...

  • Novo Vrijeme u Makarskoj nadjačalo i Gruzijce

    04.10.2018.

    Novo Vrijeme u Makarskoj nadjačalo i Gruzijce

    U svom drugom nastupu u Ligi prvaka, malonogometaši Novo Vrijeme Apfela svladali su TMC Tbilisi 4:2 te će se boriti za plasman u Elitno kolo. Nakon uvjerljive pobjede nad finskim Kampuksen Dynamom...

  • Novo Vrijeme svladalo Fince na otvaranju Lige prvaka

    04.10.2018.

    Novo Vrijeme svladalo Fince na otvaranju Lige prvaka

    U Makarskoj je hrvatski prvak ubilježio uvjerljivu uvodnu pobjedu na turniru Glavnog kola malonogometne Lige prvaka. Momčad Novo Vrijeme Apfel pobijedila je Kampuksen Dynamo u punoj Gradskoj dvorani...

  • Novo Vrijeme Apfel debitira u Ligi prvaka

    01.10.2018.

    Novo Vrijeme Apfel debitira u Ligi prvaka

    Ovog tjedna hrvatski malonogometni prvak Novo Vrijeme Apfel igra turnir Glavnog kola Lige prvaka. Turnir Skupine 6 bit će odigran upravo u Makarskoj, a Novo Vrijeme Apfel odigrat će pred svojim...

Još vijesti
1. kolo
Izvještaj
15.10.2018. 21:00
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice5 : 2MNK Autodijelovi Tokić
15.10.2018. 19:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara5 : 5MNK Slatina
13.10.2018. 19:00
Vinkovci, Vinkovci
MNK Aurelia4 : 1MNK Brod
15.10.2018. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
GMK Urije3 : 5MNK Futsal Olimpijac Županja
14.10.2018.
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
MNK Borovo0 : 3Vinkovci
2. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
MNK Autodijelovi Tokić : Vinkovci
20.10.2018. 16:30
Županja, Županja
MNK Futsal Olimpijac Županja8 : 6MNK Borovo
22.10.2018. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod : GMK Urije
19.10.2018. 20:30
Slatina, Slatina
MNK Slatina6 : 3MNK Aurelia
22.10.2018. 21:00
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice : Mala Mljekara
3. kolo
Izvještaj
-
Mala Mljekara : MNK Autodijelovi Tokić
-
Vinkovci, Vinkovci
MNK Aurelia : Našice
-
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
GMK Urije : MNK Slatina
-
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
MNK Borovo : MNK Brod
-
Vinkovci : MNK Futsal Olimpijac Županja
4. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
MNK Autodijelovi Tokić : MNK Futsal Olimpijac Županja
-
MARSONIA, Slavonski Brod
MNK Brod : Vinkovci
-
Slatina, Mošćenička Draga
MNK Slatina : MNK Borovo
-
Našice : GMK Urije
-
Mala Mljekara : MNK Aurelia
5. kolo
Izvještaj
-
Vinkovci, Vinkovci
MNK Aurelia : MNK Autodijelovi Tokić
-
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
GMK Urije : Mala Mljekara
-
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
MNK Borovo : Našice
-
Vinkovci : MNK Slatina
-
Županja, Županja
MNK Futsal Olimpijac Županja : MNK Brod
6. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
MNK Autodijelovi Tokić : MNK Brod
-
Slatina, Mošćenička Draga
MNK Slatina : MNK Futsal Olimpijac Županja
-
Našice : Vinkovci
-
Mala Mljekara : MNK Borovo
-
Vinkovci, Vinkovci
MNK Aurelia : GMK Urije
7. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
GMK Urije : MNK Autodijelovi Tokić
-
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
MNK Borovo : MNK Aurelia
-
Vinkovci : Mala Mljekara
-
Županja, Županja
MNK Futsal Olimpijac Županja : Našice
-
MARSONIA, Slavonski Brod
MNK Brod : MNK Slatina
8. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
MNK Autodijelovi Tokić : MNK Slatina
-
Našice : MNK Brod
-
Mala Mljekara : MNK Futsal Olimpijac Županja
-
Vinkovci, Vinkovci
MNK Aurelia : Vinkovci
-
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
GMK Urije : MNK Borovo
9. kolo
Izvještaj
-
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
MNK Borovo : MNK Autodijelovi Tokić
-
Vinkovci : GMK Urije
-
Županja, Županja
MNK Futsal Olimpijac Županja : MNK Aurelia
-
MARSONIA, Slavonski Brod
MNK Brod : Mala Mljekara
-
Slatina, Mošćenička Draga
MNK Slatina : Našice
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Našice110052+33
2.MNK Aurelia110041+33
3.Vinkovci110030+33
4.MNK Futsal Olimpijac Županja110053+23
5.Mala Mljekara10105501
6.MNK Slatina10105501
7.GMK Urije100135-20
8.MNK Autodijelovi Tokić100125-30
9.MNK Brod100114-30
10.MNK Borovo100103-30
8 golova
Mato Ivić
5 golova
Ratko Vajić
3 gola
Matej Kupres
2 gola
Ivan Bukna, Ivan Blažević, Arijan Tomaz, Vladimir Torčić, Milan Prlić, Josip Matijević, Ivan Amidžić, Jurica Šantić, Filip Petrušić, Toni Jukić
1 gol
Domagoj Ninčević, Stipe Ćavić, Duje Dragun, Nisad Hasanbašić, Tomislav Banožić, Vedran Pinter, Andrej Nemet, Kristijan Jakić, Emanuel Jaković, Stjepan Salapić, Luka Rotim, Emanuel Mutshaus, Marko Blekić, Tomislav Bošnjaković, Matej Šimek

2. Hrvatska malonogometna liga - futsal (2. HMNL - Futsal) nastala je 1995. godine.

2. HMNL - Futsal druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se u natjecateljskoj godini 2018./2019. igra u tri ravnopravne skupine podijeljene prema regijama:

ZAPAD, od Zagreba – Siska - Otočca do Istre
ISTOK, od Varaždina do Osijeka
JUG, od Dubrovnika do Zadra

Natjecanje 2. HMNL za natjecateljsku godinu 2018./19. počinje najranije 29. rujna
2018. a završava 28. travnja po skupinama, te 26. svibnja 2019. godine (posljednje
kolo Lige za prvaka).

Natjecanje se odigrava u pravilu u dva dijela:

Prvi dio: dvokružnim bod sustavom u skupinama koje broje osam i više klubova, trokružnim bod sustavom u skupinama koje broje sedam ili manji broj klubova.

Raspored utakmica određuje se ždrijebanjem natjecateljskih brojeva uz primjenu Bergerove tablice.
Nakon završetka dvokružnog (trokružnog) bod sustava prvaci skupina igraju Ligu za prvaka 2. HMNL za ulazak u 1. HMNL. Ždrijebom se određuju natjecateljski brojevi.

Pobjednik dodatnih kvalifikacija iz natjecateljske godine 2018./19. postaje član 1. HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20.

Kvalifikacijama rukovodi Povjerenik za natjecanje 1. HMNL – Futsal lige.

U natjecateljskoj godini 2018./19., skupine 2.HMNL imat će najviše do 14, a najmanje šest klubova sudionika.

Pojedinu skupinu 2. HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub.

Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji direktno ispadaju iz 1. HMNL u natjecateljskoj godini 2018./19., u pojedinu skupinu 2. HMNL za natjecateljsku godinu 2019./2020.

Svaka pojedinačna skupina 2. HMNL se popunjava putem kvalifikacija klubova županijskih nogometnih saveza s onoliko klubova da ista u narednoj natjecateljskoj godini može brojati najmanje šest, a najviše 14 klubova.

Kvalifikacije igraju prvaci županijskih liga 2018./19. s područja pojedine skupine dvostrukim bod sustavom, za ulazak u 2. HMNL pojedine skupine.

Tijela natjecanja

Skupina ISTOK

Povjerenik za natjecanje: Dario Skender
Povjerenik za određivanje sudaca: Milan Berger
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Španjolska

15.11.2018.

Stadion Maksimir, Zagreb

Prethodna utakmica

Hrvatska - Jordan 2:1

15.10.2018.

Rujevica, Rijeka

Ljestvica

1.Našice1+33
2.MNK Aurelia1+33
3.Vinkovci1+33
4.MNK Futsal Olimpijac Županja1+23
5.Mala Mljekara101
6.MNK Slatina101
7.GMK Urije1-20
8.MNK Autodijelovi Tokić1-30
9.MNK Brod1-30
10.MNK Borovo1-30