Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

2. HMNL - Jug

2. HMNL - Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Dokumenti
  • Vijesti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
  • Novo Vrijeme u skupini s dva portugalska velikana i Rusima

    12.10.2018.

    Novo Vrijeme u skupini s dva portugalska velikana i Rusima

    U Nyonu je održan ždrijeb Elitnog kola malonogometne Lige prvaka, a MNK Novo Vrijeme Apfel svrstan je u Skupinu C, koja se igra u Lisabonu. Suparnici su im domaćin Sporting, zatim drugi lisabonski...

  • Video: Novo Vrijeme maksimalnim učinkom do Elitnog kola

    06.10.2018.

    Video: Novo Vrijeme maksimalnim učinkom do Elitnog kola

    Hrvatska će i ove sezone imati svog predstavnika u Elitnom kolu malonogometne Lige prvaka. Novo Vrijeme Apfel pred svojim je navijačima u Makarskoj ostvarilo željeni cilj plasiravši se među 16...

  • Novo Vrijeme u Makarskoj nadjačalo i Gruzijce

    04.10.2018.

    Novo Vrijeme u Makarskoj nadjačalo i Gruzijce

    U svom drugom nastupu u Ligi prvaka, malonogometaši Novo Vrijeme Apfela svladali su TMC Tbilisi 4:2 te će se boriti za plasman u Elitno kolo. Nakon uvjerljive pobjede nad finskim Kampuksen Dynamom...

  • Novo Vrijeme svladalo Fince na otvaranju Lige prvaka

    04.10.2018.

    Novo Vrijeme svladalo Fince na otvaranju Lige prvaka

    U Makarskoj je hrvatski prvak ubilježio uvjerljivu uvodnu pobjedu na turniru Glavnog kola malonogometne Lige prvaka. Momčad Novo Vrijeme Apfel pobijedila je Kampuksen Dynamo u punoj Gradskoj dvorani...

  • Novo Vrijeme Apfel debitira u Ligi prvaka

    01.10.2018.

    Novo Vrijeme Apfel debitira u Ligi prvaka

    Ovog tjedna hrvatski malonogometni prvak Novo Vrijeme Apfel igra turnir Glavnog kola Lige prvaka. Turnir Skupine 6 bit će odigran upravo u Makarskoj, a Novo Vrijeme Apfel odigrat će pred svojim...

Još vijesti
1. kolo
Izvještaj
06.10.2018. 19:00
Omiš, Omiš
MNK Olmissum8 : 0MNK Konoba Tomić
05.10.2018. 19:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera0 : 6MNK Heroji 2007
08.10.2018. 16:15
Dvorana Gripe, Split
MNK Genius5 : 2MNK Hajduk
05.10.2018. 19:30
Sportska dvorana, Knin
Kijevo5 : 8MNK Murter
06.10.2018. 18:00
Dvorana Gripe, Split
MNK Torcida5 : 3MNK Mejaši
04.10.2018. 17:30
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
HMNK Trogir2 : 3MNK Šibenik 1983
2. kolo
Izvještaj
14.10.2018. 19:45
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Konoba Tomić8 : 2MNK Šibenik 1983
14.10.2018. 17:00
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
HMNK Trogir4 : 5MNK Mejaši
12.10.2018. 20:00
Murterski škoj, Murter
MNK Murter0 : 0MNK Torcida
14.10.2018. 19:00
Šarampov, Proložac Donji
MNK Hajduk4 : 3Kijevo
12.10.2018. 20:00
Vodice, Vodice
MNK Heroji 20077 : 3MNK Genius
14.10.2018. 19:00
Omiš, Omiš
MNK Olmissum9 : 2Jezera
3. kolo
Izvještaj
19.10.2018. 20:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera6 : 6MNK Konoba Tomić
20.10.2018. 21:30
Dvorana Gripe, Split
MNK Genius : MNK Olmissum
21.10.2018. 19:30
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : MNK Heroji 2007
20.10.2018. 20:00
Dvorana Gripe, Split
MNK Torcida : MNK Hajduk
18.10.2018. 17:30
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
HMNK Trogir2 : 3MNK Murter
21.10.2018. 20:30
Šubićevac, Šibenik
MNK Šibenik 1983 : MNK Mejaši
4. kolo
Izvještaj
27.10.2018.
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Konoba Tomić : MNK Mejaši
27.10.2018.
Murterski škoj, Murter
MNK Murter : MNK Šibenik 1983
27.10.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Hajduk : HMNK Trogir
27.10.2018.
Vodice, Vodice
MNK Heroji 2007 : MNK Torcida
27.10.2018.
Omiš, Omiš
MNK Olmissum : Kijevo
27.10.2018.
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : MNK Genius
5. kolo
Izvještaj
03.11.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Genius : MNK Konoba Tomić
03.11.2018.
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : Jezera
03.11.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Torcida : MNK Olmissum
03.11.2018.
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
HMNK Trogir : MNK Heroji 2007
03.11.2018.
Šubićevac, Šibenik
MNK Šibenik 1983 : MNK Hajduk
03.11.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Mejaši : MNK Murter
6. kolo
Izvještaj
10.11.2018.
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Konoba Tomić : MNK Murter
10.11.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Hajduk : MNK Mejaši
10.11.2018.
Vodice, Vodice
MNK Heroji 2007 : MNK Šibenik 1983
10.11.2018.
Omiš, Omiš
MNK Olmissum : HMNK Trogir
10.11.2018.
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : MNK Torcida
10.11.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Genius : Kijevo
7. kolo
Izvještaj
17.11.2018.
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : MNK Konoba Tomić
17.11.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Torcida : MNK Genius
17.11.2018.
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
HMNK Trogir : Jezera
17.11.2018.
Šubićevac, Šibenik
MNK Šibenik 1983 : MNK Olmissum
17.11.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Mejaši : MNK Heroji 2007
17.11.2018.
Murterski škoj, Murter
MNK Murter : MNK Hajduk
8. kolo
Izvještaj
24.11.2018.
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Konoba Tomić : MNK Hajduk
24.11.2018.
Vodice, Vodice
MNK Heroji 2007 : MNK Murter
24.11.2018.
Omiš, Omiš
MNK Olmissum : MNK Mejaši
24.11.2018.
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : MNK Šibenik 1983
24.11.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Genius : HMNK Trogir
24.11.2018.
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : MNK Torcida
9. kolo
Izvještaj
01.12.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Torcida : MNK Konoba Tomić
01.12.2018.
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
HMNK Trogir : Kijevo
01.12.2018.
Šubićevac, Šibenik
MNK Šibenik 1983 : MNK Genius
01.12.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Mejaši : Jezera
01.12.2018.
Murterski škoj, Murter
MNK Murter : MNK Olmissum
01.12.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Hajduk : MNK Heroji 2007
10. kolo
Izvještaj
08.12.2018.
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Konoba Tomić : MNK Heroji 2007
08.12.2018.
Omiš, Omiš
MNK Olmissum : MNK Hajduk
08.12.2018.
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : MNK Murter
08.12.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Genius : MNK Mejaši
08.12.2018.
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : MNK Šibenik 1983
08.12.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Torcida : HMNK Trogir
11. kolo
Izvještaj
15.12.2018.
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
HMNK Trogir : MNK Konoba Tomić
15.12.2018.
Šubićevac, Šibenik
MNK Šibenik 1983 : MNK Torcida
15.12.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Mejaši : Kijevo
15.12.2018.
Murterski škoj, Murter
MNK Murter : MNK Genius
15.12.2018.
Dvorana Gripe, Split
MNK Hajduk : Jezera
15.12.2018.
Vodice, Vodice
MNK Heroji 2007 : MNK Olmissum
12. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Konoba Tomić : MNK Olmissum
-
Vodice, Vodice
MNK Heroji 2007 : Jezera
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Hajduk : MNK Genius
-
Murterski škoj, Murter
MNK Murter : Kijevo
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Mejaši : MNK Torcida
-
Šubićevac, Šibenik
MNK Šibenik 1983 : HMNK Trogir
13. kolo
Izvještaj
-
Šubićevac, Šibenik
MNK Šibenik 1983 : MNK Konoba Tomić
-
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
HMNK Trogir : MNK Mejaši
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Torcida : MNK Murter
-
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : MNK Hajduk
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Genius : MNK Heroji 2007
-
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : MNK Olmissum
14. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Konoba Tomić : Jezera
-
Omiš, Omiš
MNK Olmissum : MNK Genius
-
Vodice, Vodice
MNK Heroji 2007 : Kijevo
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Hajduk : MNK Torcida
-
Murterski škoj, Murter
MNK Murter : HMNK Trogir
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Mejaši : MNK Šibenik 1983
15. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Mejaši : MNK Konoba Tomić
-
Šubićevac, Šibenik
MNK Šibenik 1983 : MNK Murter
-
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
HMNK Trogir : MNK Hajduk
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Torcida : MNK Heroji 2007
-
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : MNK Olmissum
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Genius : Jezera
16. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Konoba Tomić : MNK Genius
-
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : Kijevo
-
Omiš, Omiš
MNK Olmissum : MNK Torcida
-
Vodice, Vodice
MNK Heroji 2007 : HMNK Trogir
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Hajduk : MNK Šibenik 1983
-
Murterski škoj, Murter
MNK Murter : MNK Mejaši
17. kolo
Izvještaj
-
Murterski škoj, Murter
MNK Murter : MNK Konoba Tomić
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Mejaši : MNK Hajduk
-
Šubićevac, Šibenik
MNK Šibenik 1983 : MNK Heroji 2007
-
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
HMNK Trogir : MNK Olmissum
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Torcida : Jezera
-
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : MNK Genius
18. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Konoba Tomić : Kijevo
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Genius : MNK Torcida
-
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : HMNK Trogir
-
Omiš, Omiš
MNK Olmissum : MNK Šibenik 1983
-
Vodice, Vodice
MNK Heroji 2007 : MNK Mejaši
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Hajduk : MNK Murter
19. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Hajduk : MNK Konoba Tomić
-
Murterski škoj, Murter
MNK Murter : MNK Heroji 2007
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Mejaši : MNK Olmissum
-
Šubićevac, Šibenik
MNK Šibenik 1983 : Jezera
-
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
HMNK Trogir : MNK Genius
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Torcida : Kijevo
20. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Konoba Tomić : MNK Torcida
-
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : HMNK Trogir
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Genius : MNK Šibenik 1983
-
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : MNK Mejaši
-
Omiš, Omiš
MNK Olmissum : MNK Murter
-
Vodice, Vodice
MNK Heroji 2007 : MNK Hajduk
21. kolo
Izvještaj
-
Vodice, Vodice
MNK Heroji 2007 : MNK Konoba Tomić
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Hajduk : MNK Olmissum
-
Murterski škoj, Murter
MNK Murter : Jezera
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Mejaši : MNK Genius
-
Šubićevac, Šibenik
MNK Šibenik 1983 : Kijevo
-
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
HMNK Trogir : MNK Torcida
22. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Konoba Tomić : HMNK Trogir
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Torcida : MNK Šibenik 1983
-
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : MNK Mejaši
-
Dvorana Gripe, Split
MNK Genius : MNK Murter
-
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : MNK Hajduk
-
Omiš, Omiš
MNK Olmissum : MNK Heroji 2007
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.MNK Murter3210117+47
2.MNK Olmissum2200172+156
3.MNK Heroji 20072200133+106
4.MNK Torcida211053+24
5.MNK Konoba Tomić31111416-24
6.MNK Genius210189-13
7.MNK Mejaši210189-13
8.MNK Hajduk210168-23
9.MNK Šibenik 19832101510-53
10.Jezera3012821-131
11.HMNK Trogir3003811-30
12.Kijevo2002812-40
7 golova
Stipe Jakšić
5 golova
Dragan Radman
4 gola
Šimun Popov, Denis Kuzmanić
3 gola
Toni Legčević, Robert-Vinko Pavičić, Ante Ramadža, Jakov Mudronja, Dino Marić, Duje Kustura, Zvonimir Šućur, Josip Zekonjić, Frane Despotović, File Paraman
2 gola
Mijo Mišerda, Josip Juretić, Jakov Matulić, Mario Orlović, Luka Grubišić, Hrvoje Juras, Petar Knežević, Deni Kolega, Denis Remšak, Marin Jurjević, Ivan Gotovac, Ivan Glavota, Iko Bašić
1 gol
Marko Prolić, Marko Kovačev, Leo Klarin, Ivan Matić, Ante Palavra, Dino Kulušić, Ivan Zorić, Dino Velemirović, Ante Viljac, Renato Buzov, Milan Družijanić, Luka Pavković, Nikola Pavić, Stipe Vrdoljak, Ivan Klarić-Dračar, Stjepan Klarin, Tony Junaković, Filip Babac, Roko Stojanov, Mate Bugarija, Domagoj Krajačić, Toni Katalinić, Stjepan Perišić, Mateo Kolobarić, Toni Mladineo, Antonio Juretić, Luka Terzić, Joško Šimat, Ivan Ratković, Josip Kolobarić, Ivan Bezmalinović, Karlo Klarin, Mario Orlović, Josip Matić

2. Hrvatska malonogometna liga - futsal (2. HMNL - Futsal) nastala je 1995. godine.

2. HMNL - Futsal druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se u natjecateljskoj godini 2018./2019. igra u tri ravnopravne skupine podijeljene prema regijama:

ZAPAD, od Zagreba – Siska - Otočca do Istre
ISTOK, od Varaždina do Osijeka
JUG, od Dubrovnika do Zadra

Natjecanje 2. HMNL za natjecateljsku godinu 2018./19. počinje najranije 29. rujna
2018. a završava 28. travnja po skupinama, te 26. svibnja 2019. godine (posljednje
kolo Lige za prvaka).

Natjecanje se odigrava u pravilu u dva dijela:

Prvi dio: dvokružnim bod sustavom u skupinama koje broje osam i više klubova, trokružnim bod sustavom u skupinama koje broje sedam ili manji broj klubova.

Raspored utakmica određuje se ždrijebanjem natjecateljskih brojeva uz primjenu Bergerove tablice.
Nakon završetka dvokružnog (trokružnog) bod sustava prvaci skupina igraju Ligu za prvaka 2. HMNL za ulazak u 1. HMNL. Ždrijebom se određuju natjecateljski brojevi.

Pobjednik dodatnih kvalifikacija iz natjecateljske godine 2018./19. postaje član 1. HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20.

Kvalifikacijama rukovodi Povjerenik za natjecanje 1. HMNL – Futsal lige.

U natjecateljskoj godini 2018./19., skupine 2.HMNL imat će najviše do 14, a najmanje šest klubova sudionika.

Pojedinu skupinu 2. HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub.

Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji direktno ispadaju iz 1. HMNL u natjecateljskoj godini 2018./19., u pojedinu skupinu 2. HMNL za natjecateljsku godinu 2019./2020.

Svaka pojedinačna skupina 2. HMNL se popunjava putem kvalifikacija klubova županijskih nogometnih saveza s onoliko klubova da ista u narednoj natjecateljskoj godini može brojati najmanje šest, a najviše 14 klubova.

Kvalifikacije igraju prvaci županijskih liga 2018./19. s područja pojedine skupine dvostrukim bod sustavom, za ulazak u 2. HMNL pojedine skupine.

Tijela natjecanja:

Skupina JUG

Povjerenik za natjecanje: Miro Dugeć
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Španjolska

15.11.2018.

Stadion Maksimir, Zagreb

Prethodna utakmica

Hrvatska - Jordan 2:1

15.10.2018.

Rujevica, Rijeka

Ljestvica

1.MNK Murter3+47
2.MNK Olmissum2+156
3.MNK Heroji 20072+106
4.MNK Torcida2+24
5.MNK Konoba Tomić3-24
6.MNK Genius2-13
7.MNK Mejaši2-13
8.MNK Hajduk2-23
9.MNK Šibenik 19832-53
10.Jezera3-131
11.HMNK Trogir3-30
12.Kijevo2-40