Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

2. HMNL - Jug

2. HMNL - Jug
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
06.10.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Omiš, Omiš
Olmissum8 : 0Konoba Tomić
05.10.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera0 : 6Heroji 2007
08.10.2018. 16:15
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Genius5 : 2Hajduk
05.10.2018. 19:30
2. HMNL Jug
Sportska dvorana, Knin
Kijevo5 : 8Murter
06.10.2018. 18:00
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Torcida5 : 3Mejaši
04.10.2018. 17:30
2. HMNL Jug
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir2 : 3Šibenik 1983
2. kolo
Izvještaj
14.10.2018. 19:45
2. HMNL Jug
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić8 : 2Šibenik 1983
14.10.2018. 17:00
2. HMNL Jug
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir4 : 5Mejaši
12.10.2018. 20:00
2. HMNL Jug
Murterski škoj, Murter
Murter0 : 0Torcida
14.10.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Šarampov, Proložac Donji
Hajduk4 : 3Kijevo
12.10.2018. 20:00
2. HMNL Jug
Vodice, Vodice
Heroji 20077 : 3Genius
14.10.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Omiš, Omiš
Olmissum9 : 2Jezera
3. kolo
Izvještaj
19.10.2018. 20:00
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera6 : 6Konoba Tomić
20.10.2018. 21:30
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Genius0 : 5Olmissum
21.10.2018. 19:30
2. HMNL Jug
Sportska dvorana, Knin
Kijevo4 : 1Heroji 2007
20.10.2018. 20:00
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Torcida5 : 4Hajduk
18.10.2018. 17:30
2. HMNL Jug
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir2 : 3Murter
21.10.2018. 20:30
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19834 : 3Mejaši
4. kolo
Izvještaj
27.10.2018. 20:00
2. HMNL Jug
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić5 : 7Mejaši
25.10.2018. 21:00
2. HMNL Jug
Murterski škoj, Murter
Murter8 : 3Šibenik 1983
28.10.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Hajduk4 : 3Trogir
27.10.2018. 21:00
2. HMNL Jug
Vodice, Vodice
Heroji 20076 : 2Torcida
27.10.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Omiš, Omiš
Olmissum5 : 3Kijevo
26.10.2018. 19:30
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera3 : 2Genius
5. kolo
Izvještaj
03.11.2018. 18:00
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Genius6 : 6Konoba Tomić
04.11.2018. 18:00
2. HMNL Jug
Sportska dvorana, Knin
Kijevo6 : 2Jezera
03.11.2018. 20:00
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Torcida0 : 2Olmissum
04.11.2018. 15:00
2. HMNL Jug
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir3 : 5Heroji 2007
02.11.2018. 21:00
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19833 : 4Hajduk
04.11.2018. 18:00
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Mejaši3 : 3Murter
6. kolo
Izvještaj
10.11.2018. 20:00
2. HMNL Jug
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić5 : 4Murter
11.11.2018. 15:30
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Hajduk4 : 9Mejaši
12.11.2018. 21:00
2. HMNL Jug
Vodice, Vodice
Heroji 20072 : 2Šibenik 1983
10.11.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Omiš, Omiš
Olmissum4 : 3Trogir
10.11.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera6 : 3Torcida
11.11.2018. 19:30
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Genius3 : 7Kijevo
7. kolo
Izvještaj
18.11.2018. 18:00
2. HMNL Jug
Sportska dvorana, Knin
Kijevo11 : 2Konoba Tomić
18.11.2018. 17:45
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Torcida6 : 2Genius
18.11.2018. 19:30
2. HMNL Jug
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir4 : 5Jezera
17.11.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19833 : 5Olmissum
17.11.2018. 21:00
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Mejaši5 : 11Heroji 2007
15.11.2018. 17:00
2. HMNL Jug
Murterski škoj, Murter
Murter7 : 1Hajduk
8. kolo
Izvještaj
25.11.2018. 21:00
2. HMNL Jug
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić7 : 4Hajduk
23.11.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Vodice, Vodice
Heroji 20076 : 6Murter
24.11.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Omiš, Omiš
Olmissum10 : 1Mejaši
23.11.2018. 19:30
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera9 : 3Šibenik 1983
24.11.2018. 21:00
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Genius4 : 7Trogir
25.11.2018. 18:00
2. HMNL Jug
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : Torcida
9. kolo
Izvještaj
02.12.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Torcida8 : 4Konoba Tomić
01.12.2018. 15:00
2. HMNL Jug
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir9 : 7Kijevo
02.12.2018. 19:30
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19832 : 5Genius
02.12.2018. 20:30
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Mejaši5 : 2Jezera
01.12.2018. 21:00
2. HMNL Jug
Murterski škoj, Murter
Murter1 : 4Olmissum
02.12.2018. 21:00
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Hajduk4 : 8Heroji 2007
10. kolo
Izvještaj
09.12.2018. 20:00
2. HMNL Jug
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić5 : 10Heroji 2007
08.12.2018. 20:00
2. HMNL Jug
Omiš, Omiš
Olmissum6 : 2Hajduk
07.12.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera5 : 3Murter
08.12.2018. 20:30
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Genius4 : 9Mejaši
09.12.2018. 18:00
2. HMNL Jug
Sportska dvorana, Knin
Kijevo6 : 2Šibenik 1983
09.12.2018. 16:30
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Torcida4 : 7Trogir
11. kolo
Izvještaj
16.12.2018. 18:00
2. HMNL Jug
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir : Konoba Tomić
15.12.2018. 21:30
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Torcida
15.12.2018. 15:00
2. HMNL Jug
Dvorana Bilankuša, Solin
Mejaši : Kijevo
14.12.2018. 20:30
2. HMNL Jug
Murterski škoj, Murter
Murter : Genius
23.12.2018. 20:30
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Hajduk : Jezera
15.12.2018. 19:00
2. HMNL Jug
Vodice, Vodice
Heroji 2007 : Olmissum
12. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Jug
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić : Olmissum
-
2. HMNL Jug
Vodice, Vodice
Heroji 2007 : Jezera
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Hajduk : Genius
-
2. HMNL Jug
Murterski škoj, Murter
Murter : Kijevo
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Torcida
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Trogir
13. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Konoba Tomić
-
2. HMNL Jug
Dvorana O.Š. Mejaši, Split
Mejaši : Trogir
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Torcida : Murter
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : Hajduk
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Genius : Heroji 2007
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : Olmissum
14. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Jug
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić : Jezera
-
2. HMNL Jug
Omiš, Omiš
Olmissum : Genius
-
2. HMNL Jug
Vodice, Vodice
Heroji 2007 : Kijevo
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Hajduk : Torcida
-
2. HMNL Jug
Murterski škoj, Murter
Murter : Trogir
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Šibenik 1983
15. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Konoba Tomić
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Murter
-
2. HMNL Jug
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir : Hajduk
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Torcida : Heroji 2007
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : Olmissum
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Genius : Jezera
16. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Jug
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić : Genius
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : Kijevo
-
2. HMNL Jug
Omiš, Omiš
Olmissum : Torcida
-
2. HMNL Jug
Vodice, Vodice
Heroji 2007 : Trogir
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Hajduk : Šibenik 1983
-
2. HMNL Jug
Murterski škoj, Murter
Murter : Mejaši
17. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Jug
Murterski škoj, Murter
Murter : Konoba Tomić
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Hajduk
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Heroji 2007
-
2. HMNL Jug
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir : Olmissum
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Torcida : Jezera
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : Genius
18. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Jug
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić : Kijevo
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Genius : Torcida
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : Trogir
-
2. HMNL Jug
Omiš, Omiš
Olmissum : Šibenik 1983
-
2. HMNL Jug
Vodice, Vodice
Heroji 2007 : Mejaši
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Hajduk : Murter
19. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Hajduk : Konoba Tomić
-
2. HMNL Jug
Murterski škoj, Murter
Murter : Heroji 2007
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Olmissum
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Jezera
-
2. HMNL Jug
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir : Genius
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Torcida : Kijevo
20. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Jug
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić : Torcida
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : Trogir
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Genius : Šibenik 1983
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : Mejaši
-
2. HMNL Jug
Omiš, Omiš
Olmissum : Murter
-
2. HMNL Jug
Vodice, Vodice
Heroji 2007 : Hajduk
21. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Jug
Vodice, Vodice
Heroji 2007 : Konoba Tomić
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Hajduk : Olmissum
-
2. HMNL Jug
Murterski škoj, Murter
Murter : Jezera
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Genius
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Kijevo
-
2. HMNL Jug
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir : Torcida
22. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Jug
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić : Trogir
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Torcida : Šibenik 1983
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana, Knin
Kijevo : Mejaši
-
2. HMNL Jug
Dvorana Gripe, Split
Genius : Murter
-
2. HMNL Jug
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : Hajduk
-
2. HMNL Jug
Omiš, Omiš
Olmissum : Heroji 2007
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Olmissum1010005815+4330
2.Heroji 2007107216234+2823
3.Mejaši105145052-216
4.Jezera105144047-716
5.Kijevo95045236+1615
6.Murter104334334+915
7.Torcida94143334-113
8.Konoba Tomić103254866-1811
9.Trogir10307444409
10.Hajduk103073356-239
11.Genius102173454-207
12.Šibenik 1983102172752-257
25 golova
Dragan Radman
15 golova
Stipe Jakšić
14 golova
Mate Olujić, Zvonimir Šućur
13 golova
Deni Kolega
12 golova
Šimun Popov, Ante Ramadža
11 golova
Josip Zekonjić
10 golova
Toni Legčević
9 golova
Robert-Vinko Pavičić, Luka Pavković, Iko Bašić, Denis Kuzmanić, Mario Orlović, Petar Knežević
8 golova
Duje Kustura, Jakov Mudronja, Marin Jurjević, Nikola Pavić, Antonio Repić
7 golova
Mijo Mišerda, Toni Mladineo, Toni Katalinić, Luka Jurić, Danjel Knežević, Josip Matić
6 golova
Ivan Bezmalinović, Frane Despotović, Milan Družijanić, Dino Velemirović, Mate Bugarija, Slobodan Gudelj-Velaga
5 golova
Tony Junaković, Domagoj Krajačić, Renato Buzov, Ivan Gotovac, Josip Juretić, Frane Fatović, Luka Grubišić, Ante Ćulum, Denis Remšak, Ivan Barišić
4 gola
Lovre Kresović, Ante Kosor, Mario Orlović, Željko Franić, File Paraman, Dean Banić, Mateo Kolobarić, Mladen Bajamić
3 gola
Ante Viljac, Filip Babac, Stjepan Klarin, Stipe Vrdoljak, Roko Stojanov, Marko Marinović, Stjepan Perišić, Deni Đuras, Antonio Juretić, Ivica Perajica, Ivan Glavota, Paul Kusanović, Matej Ljubić, Hrvoje Juras, Dino Marić, Vjeko Jonjić, Mateo Bašić, Joško Šimat, Duje Žilić
2 gola
Ante Bokšić, Toni Matijević, Ivan Ratković, Luka Bajrušović, Toni Matulić, Jurica Eterović, Josip Kolobarić, Dino Škibola, Ante Palavra, Mario Žumberac, Leo Klarin, Antonio Mutić, Marko Prolić, Marko Troskot, Ivan Zorić, Đemal Nasup, Branko Laura, Ivan Perkušić, Jakov Matulić, Josip Božinović, Filip Matijaš, Mario Milić
1 gol
Frane Batinica, Ivan Klarić-Dračar, Mario Baljkas, Luka Terzić, Ivo Prugo, Boško Botica, Andrija Bakula, Ivan Ilić, Marko Kovačev, Darko Bikić, Antonio Dragičević, Ante Menđušić, Ivan Matić, Ante Rašić, Dino Kulušić, Mile Ćaleta, Mario Ondrik, Jure Palada, Bruno Španja, Karlo Klarin, Miro Čirjak, Vinko Rozga, Luka Šarić, Luka Mudrinić, Mario Jarmanović, Roko Vrdoljak, Dino Barada, Ivan Džalto, Marin Karabatić, Ivan Čondić-Benek, Nikša Antonić, Niklas Marc Anton Krause, Ante Šalov, Ante Vukić, Josip Srdarev

Akumulirani žuti kartoni: 3

Mejaši

Mario Budimir
Đemal Nasup

Murter

Šimun Popov

Akumulirani žuti kartoni: 2

Genius

Mario Baljkas
Frane Despotović
Ante Vukić

Heroji 2007

Filip Babac
Domagoj Krajačić
Jakov Mudronja

Jezera

Frane Fatović
Karlo Klarin

Kijevo

Danjel Knežević
Josip Matić

Konoba Tomić

Ivan Glavota
Toni Matulić
Toni Mladineo
Ivo Prugo

Mejaši

Marin Jurjević
Mate Olujić
Duje Škarica

Murter

Rafael Baričić
Toni Katalinić
Denis Remšak
Roko Stojanov
Duje Žilić

Olmissum

Mladen Bajamić

Torcida

Darko Bikić
Niklas Marc Anton Krause
Ante Šalov

Trogir

Emil Kursan
Luka Pavković

Akumulirani žuti kartoni: 1

Genius

Duje Bačić
Dean Banić
Luka Grubišić
Joško Rogić
Hrvoje Šiško
Roko Vrdoljak

Hajduk

Željko Franić
Ivan Klarić-Dračar
Mario Orlović
Toni Prpić
Ivan Ratković
Luka Šarić
Stipe Vrdoljak

Heroji 2007

Iko Bašić
Mario Orlović
Dragan Radman

Jezera

Tony Junaković
Deni Kolega
Lovre Kresović
Damjan Pirjak

Kijevo

Ante Ćulum
Ivan Džalto
Ivan Ilić
Matej Ljubić
Ivan Matić

Konoba Tomić

Jurica Eterović
Marko Marinović
Nikola Martinić
Jakov Matulić

Mejaši

Ivan Čondić-Benek
Luka Jurić
Duje Koljanin
Ante Ramadža

Murter

Marko Troskot

Olmissum

Josip Bilandžić
Antonio Juretić
Josip Kolobarić
Mateo Kolobarić
Mijo Mišerda
Stjepan Perišić

Šibenik 1983

Frane Batinica
Mile Ćaleta
Ante Kosor
Ante Menđušić
Marko Mihaljević
Bruno Španja

Torcida

Slobodan Gudelj-Velaga
Toni Matijević
Marko Županović

Trogir

Jure Palada
Vinko Rozga
Ante Viljac

Konoba Tomić

Paul Kusanović

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Mejaši

Mario Budimir

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Đemal Nasup

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Murter

Šimun Popov

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Trogir

Ante Viljac

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

2. Hrvatska malonogometna liga - futsal (2. HMNL - Futsal) nastala je 1995. godine.

2. HMNL - Futsal druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se u natjecateljskoj godini 2018./2019. igra u tri ravnopravne skupine podijeljene prema regijama:

ZAPAD, od Zagreba – Siska - Otočca do Istre
ISTOK, od Varaždina do Osijeka
JUG, od Dubrovnika do Zadra

Natjecanje 2. HMNL za natjecateljsku godinu 2018./19. počinje najranije 29. rujna
2018. a završava 28. travnja po skupinama, te 26. svibnja 2019. godine (posljednje
kolo Lige za prvaka).

Natjecanje se odigrava u pravilu u dva dijela:

Prvi dio: dvokružnim bod sustavom u skupinama koje broje osam i više klubova, trokružnim bod sustavom u skupinama koje broje sedam ili manji broj klubova.

Raspored utakmica određuje se ždrijebanjem natjecateljskih brojeva uz primjenu Bergerove tablice.
Nakon završetka dvokružnog (trokružnog) bod sustava prvaci skupina igraju Ligu za prvaka 2. HMNL za ulazak u 1. HMNL. Ždrijebom se određuju natjecateljski brojevi.

Pobjednik dodatnih kvalifikacija iz natjecateljske godine 2018./19. postaje član 1. HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20.

Kvalifikacijama rukovodi Povjerenik za natjecanje 1. HMNL – Futsal lige.

U natjecateljskoj godini 2018./19., skupine 2.HMNL imat će najviše do 14, a najmanje šest klubova sudionika.

Pojedinu skupinu 2. HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub.

Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji direktno ispadaju iz 1. HMNL u natjecateljskoj godini 2018./19., u pojedinu skupinu 2. HMNL za natjecateljsku godinu 2019./2020.

Svaka pojedinačna skupina 2. HMNL se popunjava putem kvalifikacija klubova županijskih nogometnih saveza s onoliko klubova da ista u narednoj natjecateljskoj godini može brojati najmanje šest, a najviše 14 klubova.

Kvalifikacije igraju prvaci županijskih liga 2018./19. s područja pojedine skupine dvostrukim bod sustavom, za ulazak u 2. HMNL pojedine skupine.

Tijela natjecanja:

Skupina JUG

Povjerenik za natjecanje: Miro Dugeć
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Ljestvica

1.Olmissum10+4330
2.Heroji 200710+2823
3.Mejaši10-216
4.Jezera10-716
5.Kijevo9+1615
6.Murter10+915
7.Torcida9-113
8.Konoba Tomić10-1811
9.Trogir1009
10.Hajduk10-239
11.Genius10-207
12.Šibenik 198310-257