Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Grassroots > Dječji i školski nogomet

Održan ždrijeb u Zagrebu

Raspored utakmica na
selektivnom turniru
za mlađe uzraste

05.05.2018.
Raspored utakmica na selektivnom turniru za mlađe uzraste
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Hrvatski nogometni savez održat će selektivni turnir za mlađe dobne kategorije između 15. i 20. svibnja.

U prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza održan je ždrijeb za selektivni turnir središta HNS-a. Parove je izvlačila HNS-ova komisija koja se sastojala od glavnog instruktora Sretena Ćuka, višeg savjetnika predsjednika Zorislava Srebrića, administratora natjecanja mlađih dobnih kategorija Hrvoja Hrkača, tajnika ženskih i malonogometnih reprezentacija Denisa Lukše te grassroots managera Antonija Grahovca. Na turniru će nastupati momčadi iz svih pet nogometnih središta u Hrvatskoj.

Proljetni selektivni turnir za djevojčice mlađe od 16 godina održat će se između 15. i 17. svibnja u Medulinu. Utakmice će se igrati po sljedećem rasporedu:

1. kolo - 15.05.2018. (utorak)
09.00 NS ZAGREB – NS SJEVER
10.15 NS OSIJEK – NS RIJEKA
NS SPLIT – slobodan

2. kolo - 15.05.2017. (utorak)
17.00 NS SJEVER – NS OSIJEK
18.15 NS SPLIT – NS ZAGREB
NS RIJEKA – slobodan

3. kolo - 16.05.2017. (srijeda)
09.00 NS OSIJEK – NS SPLIT
10.15 NS RIJEKA – NS SJEVER 
NS ZAGREB – slobodan

4. kolo - 16.05.2017. (srijeda)
17.00 NS SPLIT – NS RIJEKA
18.15 NS ZAGREB – NS OSIJEK
NS SJEVER – slobodan

5. kolo - 17.05.2017. (četvrtak)
09.00 NS RIJEKA – NS ZAGREB
10.15 NS SJEVER – NS SPLIT
NS OSIJEK – slobodan

Proljetni selektivni turnir za dječake mlađe od 14 godina održat će se između 18. i 20. svibnja, također u Medulinu. Utakmice će se igrati po sljedećem rasporedu:

1. kolo - 18.05.2018. (petak)
09.00 NS ZAGREB – NS SJEVER 
10.15 NS OSIJEK – NS RIJEK
NS SPLIT – slobodan

2. kolo - 18.05.2017. (petak)
17.00 NS SJEVER – NS OSIJEK
18.15 NS SPLIT – NS ZAGREB
NS RIJEKA – slobodan

3. kolo - 19.05.2017. (subota)
09.00 NS OSIJEK – NS SPLIT
10.15 NS RIJEKA – NS SJEVER
NS ZAGREB – slobodan

4. kolo - 19.05.2017. (subota)
17.00 NS SPLIT – NS RIJEKA
18.15 NS ZAGREB – NS OSIJEK
NS SJEVER – slobodan

5. kolo - 20.05.2017. (nedjelja)
09.00 NS RIJEKA – NS ZAGREB
10.15 NS SJEVER – NS SPLIT
NS OSIJEK – slobodan

Još vijesti

  • Održan selektivni turnir djevojčica u Županji

    10.10.2018.

    Održan selektivni turnir djevojčica u Županji

    Na stadionu NK Graničar u Županji održana je druga jesenska aktivnost za djevojčice U-14, U-15 i U-16. Na selektivnoj aktivnosti u Županji sudjelovale su 34 igračice iz ŽNK Osijek, ŽNK Viktorija...

  • 20. izdanje međunarodnog turnira Međimurec 2018.

    18.07.2018.

    20. izdanje međunarodnog turnira Međimurec 2018.

    Od 10. do 12. kolovoza 2018. godine bit će održan 20. Međunarodni nogometni turnir pionira Međimurec 2018. U organizaciji NK Međimurec te uz licencu Hrvatskog nogometnog saveza, i ove će godine u...

  • Konačna rang-lista za upis u srednje škole

    20.06.2018.

    Konačna rang-lista za upis u srednje škole

    Hrvatski nogometni savez rangirao je igrače po listi koju je zaprimio od Središnjeg državnog ureda za sport za sportaše koji su u razdoblju od 25. do 31. svibnja 2018. godine iskazali interes za upis...

  • Preliminarna rang-lista za upis u 1. razred srednje škole

    13.06.2018.

    Preliminarna rang-lista za upis u 1. razred srednje škole

    Hrvatski nogometni savez izradio je preliminarnu rang-listu učenika-nogometaša, koji su pri upisu u srednju školu izabrali odjel za sportaše. Pri rangiranju učenika korišteni su sljedeći...